UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  В Борисполі навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Борисполі

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Бориспіль на вул. Київський шлях, 65-А навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Наш навчальний центр розташований у самому серці Борисполя, поруч із центральним парком. Просторі й світлі класи, якісні учбові матеріали, дружня атмосфера — все це сприяє приємному і цікавому процесу вивчення англійської мови.

Перевагами нашого центру також є зручне розташування, сучасне приміщення, своє автономне опалення, а також власне подвір’я для паркування автомобілів.

Методика вивчення англійської мови

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Основні складові методики Хелен Дорон: 

 • Чітка та продумана система регулярних занять з врахуванням віку та рівня знань дітей.
 • Cприйняття англійської мови як рідної (заняття проводяться виключно англійською мовою, без перекладу).
 • Навчання у маленьких групах (від 4-х до 8-ми дітей), що дає можливість приділити увагу кожній дитині.
 • Вчителі, які проходять міжнародну підготовку та мають досвід роботи з дітьми від найменшого до підліткового віку.
 • Весела, дружня та невимушена атмосфера гри, що створює позитивну мотивацію у навчанні.
 • Максимальне проведення часу в англомовному середовищі, яке забезпечується за рахунок прослуховування дисків у фоновому режимі вдома.
 • Тривалість кожного курсу не менше 10-16 місяців, що включає 80 – 130 занять на рік.
 • Індивідуальний підхід до кожного учня.
 • Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.
 • Зручний графік відвідування та система відпрацювань пропущених занять.

Система занять розроблена так, щоб діти не лише  вивчали англійську мову, але й розвивали моторику, мовний апарат, асоціативне мислення, елементи логіки, математики .

Унікальні здібності кожної людини криються в її генетичних особливостях. Але вчені довели, що впливати на розвиток інтелектуальних здібностей можна шляхом ранньої стимуляції мозку, котра призводить до утворення нових нейронних шляхів. Однією з таких стимуляцій є раннє вивчення іноземної мови, яке не тільки позитивно впливає на збільшення потенціалу для інтелектуального розвитку дитини, але й значно підвищує шанси до вивчення мов, що доведено неодноразово дослідженнями – діти-білінгви показують набагато кращі результати.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Борисполі

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Ми прикладаємо всі зусилля, щоб наш навчальний центр мав гарну репутацію і радував Вас результатами Вашої дитини.

Англійська від 3 місяців до 18 років


Англійська для малюків у Борисполі


Школа цікавої англійської для дітей


Веселі курси англійської для школярів


Новини