UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  У Донецьку навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Донецьку

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Донецьк на проспекті Ілліча, 21-В навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові з 2013 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Методика вивчення англійської

Основним видом діяльності дитини є гра. Через гру вона пізнає світ, приміряючи на себе різні соціальні ролі. Саме ігрова форма здатна зацікавити малюка в новій для нього мові, такій незрозумілій на перший погляд. Тому наша методика розроблена таким чином, щоб дітлахи граючись, не тільки вивчали англійську мову, а саме через гру стимулювали та розвивали емоційну, пізнавальну, сенсорну та фізичну діяльність.

Заняття у нашому центрі проводяться у веселій дружній атмосфері, що створює позитивну мотивацію. На заняттях звучить виключно англійська мова. Діток навчають професійні викладачі, які проходять спеціалізований міжнародний тренінг та безперервно підвищують свою кваліфікацію на спеціальних семінарах. До кожного учня вони шукають свій індивідуальний підхід, і будь які досягнення наших маленьких студентів – це велика подяка за їхню працю.

Починати навчання можна в будь-якому віці, але найбільш результативним є раннє навчання, яке сприяє кращому розвитку пам’яті, стимулює особистісний розвиток. Вивчення дитиною різних мов сприяє більш досконалому розвитку мозку. Дітям навчатися набагато легше, ніж дорослим, – вони, немов губка, вбирають нову інформацію. І тому, якщо створити дитині необхідні «мовні умови», англійська стане для неї другою рідною мовою.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Донецьку

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Англійська від 3 місяців до 18 років


Англійська для малюків у Донецьку


Школа цікавої англійської для дітей


Веселі курси англійської для школярів


Новини

 • Новорічне свято Донецьк

  Новорічне свято в Донецьку

  Новорічне свято англійською мовою відбулося у навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон” в м. Донецьк.  Діти дізналися, як святкують Нови...