UA | RU
 
Україна
  • Англійська для дітей

    Helen Doron students have fun and learn English all at the same time.

    Дізнайся чому
 

Англійська мова для дітей та підлітків у Харкові

Ласкаво просимо до нашого навчального центру!

Мiсто Харків – місто з неймовірною історією, чарівними пейзажами та чудовими людьми. З давніх-давен воно славиться тим, що було інтелектуальною столицею України. Саме тому корінні харківчани завжди вирізнялись вимогливістю та чітким знанням того, чого хочуть. В нашому місті не випадково зародилося джерело міжнародного стандарту навчання – навчальні центри мережі Англійська Хелен Дорон, оскiльки методика вiдомого лiнгвiста та викладача  досить поширена у світі. Це підтверджує результативність методики і те, що діти залюбки навчаються англійській мові за допомогою гри в колі своїх однолітків-друзів.

В нашому центрі ми завжди зустрінемо Вас з посмішкою і теплом, адже найдорожче, що ми маємо – це наші маленькі студенти. Величезні оченята з блиском і азартом, спраглі до знань, завжди надихали нас на звершення і розвиток. Тому ми вдосконалюємо систему навчання, поглиблюємо курси, знаходимо підхід до кожної дитини. Ми мотивуємо дітей отримувати знання, граючись з ними і роблячи поробки, дивлячись цікаві мультфільми та не боронячи робити те, що їм хочеться – малювати, співати, танцювати, бігати, змагатись, веселитись.

Наші викладачі – це яскраві особистості, які люблять свою роботу і люблять проявлятися в ній творчо й унікально. Перед тим, як приступити до викладацької діяльності, наші педагоги проходять спеціальний тренінг, на якому їх готують викладати саме по методиці Хелен Дорон  тренери з Міжнародного Центру Підготовки Викладачів. На протязі навчального року ми завжди організовуємо тематичні заняття та свята, аби Ваші дітки були щасливі і наповнювалися яскравими емоціями і спогадами. Організовуємо поїздки на канікули по Україні та закордон, аби Ваша дитина могла проявити і закріпити свої знання, набувати впевненості у володінні мовою при зміні середовища.

Ми робимо все, аби наші маленькі студенти могли ступити в світле майбутнє впевнено і знаюче, володіючи тим багажем знань, з яким їм буде легко підкорювати будь-які вершини!

Розпочніть вивчтати англійську записавшись на безкоштовне заняття!

 

Новини