UA | RU
 
Україна
  • Англійська для дітейАнглійська для дітей
    Навчайте разом з нами!

    Станьте сертифікованим викладачем "Англійська Хелен Дорон" та приєднуйтесь до всесвітньої еліти ESL викладачів!

    Дізнатися більше
 

Викладачі англійської для дітей та підлітків у Харкові

Вчителі:

 

 

Інна Ткаченко

Бути викладачем – моя мрія з дитинства. Викладання для мене – не тільки робота, але й свого роду стиль життя. Я з великим бажанням йду на роботу, знаючи, що зможу навчити своїх дітлахів чомусь новому. Працюючи з дітками я «заряджаюся» своєрідною енергією, адже найкраща винагорода для мене – це успіхи дітей і приємні відгуки батьків. Я дуже люблю свою роботу, так як заняття в навчальних центрах Англійська Хелен Дорон– це не тільки навчання англійській мові, але й всебічний розвиток дітей, а також їх виховання. Тому, як і кожного відданого  своїй професії викладача, мені приносить радість те, що у мене є можливість віддавати діткам частинку себе, своїх знань.
Кожен день, навчаючи дітей, я і сама багато чому навчаюсь у них. Я вже і не уявляю себе в іншій ролі.

Валерія Вовченко

Чи можливо вивчати англійську у зовсім ранньому дитинстві? Як викладач навчального центру  Англійська Хелен Дорон без сумніву можу запевнити: «Можливо!». До знайомства з методикою Хелен Дорон, я б віднеслась до такого ствердження  доволі скептично. Але вивчивши її детальніше, я зрозуміла, наскільки простим і легким, а головне ефективним, є цей підхід для дітей будь-якого віку, починаючи від найменших ( від 3-х місяців) і закінчуючи підлітками. Методика базується на сприйнятті матеріалу через ігри, спілкування і пісні. Цьому приділяється особлива увага. Немає дитини, яка б не любила пізнавати світ. У нашому навчальному центрі Англійська Хелен Дорон у неї буде можливість робити це на англійській мові!

Дарія Дворніченко

Методика ХеленДорон– це захоплююча подорож у казковий світ англійської мови, захоплююче занурення у мовне середовище  з раннього дитинства. Особливий підхід допомагає дітям засвоювати англійську мову настільки ж легко, як і свою рідну, розкритися у невимушеній атмосфері, виразити свою індивідуальність, а також проявити навички акторської майстерності та творчості. Для мене це унікальна можливість надихати дітей до вивчення мови за допомогою методики ХеленДорон, бо палаючі очі і посмішка дітей, мотивованих успіхом, захоплених яскравими іграми, піснями і спілкуванням англійською мовою – найкраща винагорода для викладача.

Тетяна Фелонюк

Я працюю в Англійська ХеленДоронвже 4-ий рік. Я починала своє знайомство з методикою ХеленДорон як мама, відвідуючи заняття із своєю дитиною. Через деякий час мені настільки сподобалась методика і сама система проведення занять , що я вирішила стати викладачем. Працюючи з дитиною , дуже важливо бути відвертим і відкритим, і тоді вона обов’язково відповість тим же.

Світлана Ващенко

Я закінчила факультет іноземних мов у ХНУ ім. Каразіна і тепер із задоволенням поєдную свою професію і хобі. Я вдячна центру Англійська  Хелен Дорон за можливість втілити у життя бажання батьків  і задовольнити потреби дітей.
Ольга Байдик
«Що мене найбільше приваблює у методиці Хелен Дорон – це можливість не просто вивчати англійську мову з раннього дитинства, але й робити це весело та цікаво у процесі гри»

Юлія Бєлєвцева

Англійська Хелен Дорон – це легкий і серйозний, веселий і продуктивний, дуже цікавий і необхідний крок для Ваших дітей у вивченні англійської мови. Професію вчитель – вважаю своїм покликанням, а особливо приємним у цій професії є можливість бачити результат своєї роботи, адже неймовірну радість та задоволення приносять досягнення діточок, яких ти навчаєш.