UA | RU
 
Україна
  • Англійська для дітей

    Helen Doron students have fun and learn English all at the same time.

    Дізнайся чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Харкові

Ласкаво просимо на сторiнку нашого навчального центру!

Ми радi презентувати Вам нашi послуги, i тому трохи розкажемо про себе.

З першої хвилини перебування в центрі ніби нічого не змінюється – навчальний дитячий центр з яскравим оформленням, як і має бути в будь-якому дитячому закладi. Однак вже після «польоту» на літаку до самої Англії(!) все ніби магічно перетворюється – дітвору оточують маленькі англомовні “всезнайки” і “чомучки”, безліч яскравих персонажів із світу фантазії та головний Мерлін всіх занять – викладач.

Саме цей чарівник з величезним потенціалом і невичерпним запасом всіляких цікавих прийомів і різноманітних речей, завжди заохотить Вашого малюка до вивчення англійської мови і допоможе вивчати іноземну мову так само легко, як i свою рідну. Багатство та розмаїття ідей, поробок, святкувань дарують дітям неповторний запас емоцій і знань, які дітвора несе з собою в майбутнє.

Завдяки тому, що ми самі, як і наша дітвора, прагнемо зробити кожен день емоційним, то намагаємось продовжити дитинство наших маленьких студентів, наповнюючи їхні будні радощами, іграми, англійською мовою. Також організовуємо яскраве англомовне дозвілля.

Наші переваги:

  • Маленькі групи вiд  4-х до 8-ми дiтей
  • Iндивiдульний пiдхiд до кожної дитини
  • Англомовне середовище
  • Майже 30-рiчний досвiд викладання у свiтi

Аби переконатися в тому, що наш навчальний центр буде найкращим початком вивчення англiйської мови для Вашої дитини – записуйтесь на безкоштовний демонстрацiйний урок. Ми завжди радi Вам i Вашому малюку!

Новини