UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  В Києві навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Києві на Бощагівці

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Бощагівці, на бульварі Кольцова, 14-Е  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові з 2011 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Методика вивчення англійської

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Кожний учбовий рік  наповнений веселощами та подарунками. Команда нашої школи яскраво та весело відзначає свята, заохочуючи при цьому не тільки дітей, а й батьків.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Приходьте зі своїми дітьми на заняття англійської мови для дітей у наш навчальний центр, і ви допоможете їм у майбутньому успішніше освоювати шкільну програму і розвиватися у вивченні англійської мови. Дякуємо вам за довіру!

Англійська від 3 місяців до 18 років


Англійська для малюків у Києві


Школа цікавої англійської для дітей


Веселі курси англійської для школярів


Новини

 • Випуск в школі Хелен Дорон на Борщагівці

  Найбільш яскраве свято для дітей у нашій школі – це випускний! Це особлива подія і справжнє свято! Вчителі, діти та їхні батьки проявили себе хо...

 • Новий рік для дітей на Борщагівці

  Чарівний Новий Рік у нашому центрі Англійська для дітей Хелен Дорон на Борщагівці! Вітаємо усіх дітей та батьків з Новим Роком! Нехай цей рік принесе ...

 • Розваги та солодощі на Halloween

  У нашому центрі, англійська для дітей Хелен Дорон на Борщагівці, пройшло свято Halloween! Для кожної групи проводився тематичний урок, наші дітки прий...

 • Веселе літо з Хелен Дорон Борщагівка

  В нашій школі англійська для дітей на Боращівці пройшло веселе, яскраве та незабутнє літо. Діти подорожували по всьому світу, вивчали традиції й культ...