UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  У Києві навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнайся, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Києві

Запрошуємо Вас до нашого затишного та комфортного навчального центру “Англійська Хелен Дорон”, який є частиною міжнародної мережі, яка налічує понад два мільйона дітей, більш ніж у тридцяти країнах світу.


Навчальний центр пропонує широкий спектр навчальних програм для дітей віком від 3 місяців до 18 років. Учні вивчають англійську мову не як іноземну, а як рідну, що значно полегшує процес навчання.

Викладання в нашому центрі базується на чотирьох основних принципах:

 • Навчання проходить в невеликих групах від 4 до 8 учнів, які формуються, спираючись на вік та рівень знань дитини
 • Мотивація до навчання через задоволення та інтерес
 • Впевненість завдяки підтримці та схваленню
 • Багаторазове фонове прослуховування англійських матеріалів, пісень

Вивчення англійської мови в нашому центрі починається з окремих слів, фраз, віршів та діалогів, що супроводжуються аудіо та відео матеріалами. Для підлітків від 10 до 18 років велика увага приділяється граматиці та підготовці до складання міжнародних іспитів (Cambridge Young Learners Tests, Preliminary English Test та ін.).

Наші викладачі – це команда професіоналів. Кожен має високий рівень підготовки, проходить безперервне та інтенсивне навчання, в результаті чого отримують відповідний сертифікат міжнародного зразка. Вчителі Хелен Дорон на заняттях створюють атмосферу радості, творчості та любові до англійської мови, тому навчання проходить легко й невимушено.

Велика увага приділяється комфорту та умовам навчання: просторі яскраві навчальні кімнати, які оснащенні всім необхідним обладнанням та автентичними навчальними матеріалами. Заняття проходить в невимушеній атмосфері, на яскравому килимку та м’яких подушках, а не за твердими партами. Також ми не забули про зону відпочинку для маленьких учнів з цікавими іграшками для дітей різного віку та зручні дивани для батьків, які очікують на своїх дітей під час навчання.

Записуйтесь на безкоштовне демонстраційне заняття й отримуйте максимум задоволення від спілкування та розвитку Вашої дитини в нашому центрі

Новини