UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  В Києві навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнатися більше
 

Англійська для дітей та підлітків у Києві

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на проспекті Голосіївський, 48  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові.

Наш центр розташований у Голосіївському районі на першому поверсі житлового комплексу. Приміщення має окремий вхід, а також пандус для заїзду колясок, який значно полегшує життя батькам наших найменших студентів.

Просторі і світлі класи, якісні учбові матеріали, приємна дружня атмосфера — усе це сприяє приємному і цікавому процесу вивчення англійської мови.

Ми — частина міжнародної компанії з понад 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу. Ми пропонуємо міжнародні стандарти навчання. Крім того, система вивчення англійської мови за методикою Хелен Дорон запатентована і не має аналогів в Україні.

Вивчення англійської мови разом з нами – це:

 • чітка і продумана система регулярних занять;
 • навчання у міні-групах, які складаються з 4х-8ми дітей, що дає можливість викладачеві приділити увагу кожному студенту;
 • заняття проходять виключно англійською мовою. Це дозволяє дитині зануритися в мовне середовище і з легкістю подолати мовний бар’єр;
 • використання унікальних учбових матеріалів, зміст і оформлення яких враховує особливості кожної вікової категорії студентів;
 • наші викладачі – творчі, молоді та активні. Усі вони отримали профільну вищу освіту, а також пройшли обов’язковий тренінг у Центрі підготовки викладачів за методикою Хелен Дорон.

Наші заняття націлені на усебічний розвиток Вашої дитини. Ми прагнемо, щоб дітки полюбили англійську мову, допомагаємо їм повірити в себе і свої сили, а також подолати мовний бар’єр!

Найголовніше для нас — дарувати радість і позитивну енергію Вашій дитині на кожному занятті.
Саме тому ми постійно працюємо над собою і докладаємо усіх зусиль для того, щоб відвідування учбового центру для Вас і Ваших діток було святом!

Приходьте на безкоштовне демонстраційне заняття та переконайтеся самі!

Англійська від 3 місяців до 18 років


Англійська для малюків у Києві


Школа цікавої англійської для дітей


Веселі курси англійської для школярів