UA | RU
 
Україна
  • Англійська для дітейАнглійська для дітей
    Англійська як рідна

    У Києві навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

    Дізнайся, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Києві на Оболоні

Дякуємо, що завітали до нас на сторінку! Ми щиро віримо в те, що Ви знайдете корисну і цікаву інформацію, яка переконає Вас в тому, аби записатись до нас на безкоштовне демонстраційне заняття, де Ви зможете з нами познайомитися ближче, познайомитися з методикою і нашими викладачами, а ми, в свою чергу, зможемо познайомитися з Вами і протестувати Вашу дитину, аби потім рекомендувати Вам необхідну навчальну програму.

Тож для початку дозвольте відрекомендуватись.

Ми — навчальний центр англійської мови, який є частиною міжнародної мережі. Наш центр працює за методикою відомого лінгвіста і викладача Хелен Дорон, котра ще в 1985 році запропонувала вивчати англійську мову не просто як іноземну, а як “музику мови”.

Тобто від самого початку вона хотіла не просто навчити дітей англійській мові, але й навчити  любити її. Тому наша програма побудована в ігровій формі — мові дітей, котра для них є найбільш доступною, найбільш цікавою, найбільш результативною. В навчання ми вкладаємо енергію, професіоналізм, лідерство і активну життєву позицію. Ми з маленького вчимо наших маленьких і більш дорослих студентів говорити — ми допомагаємо розкріпоститися, зняти всі “зажими”  і почувати себе впевнено в англомовному середовищі.

Також ми не забуваємо про граматику, без якої теж аж ніяк не обійтися — за допомогою додаткових безкоштовних граматичних занять ми допомагаємо заповнити пробіли в шкільній програмі.

Перевагою навчання саме в нашому  центрі є те, що ми є частиною міжнародної системи, а тому ми надаємо міжнародні стандарти навчання. Завдяки співпраці з Кембріджським університетом, ми готуємо дітей до міжнародного тестування, результати якого визнаються у всьому світі!

Наша програма побудована чітко і послідовно, з урахуванням вікових особливостей і загальних знань дитини. Саме тому ми зможемо запропонувати Вам як курс для новачка, так і курс для дітей з певним мовним здобутком. В невеликих групах, від 4-х до 8-ми діток,

Ваша дитина отримає максимум уваги і зможе повністю розкритися, як особистість. З допомогою  змагань, ігор,  інтерактиву наші дітки розвивають моторику, логіку, мовний апарат, асоціативне мислення. Ми розширюємо кругозір дітей, наповнюючи їх лексику як самими елементарними словами і фразами, так і енциклопедичними знаннями, тобто ми турбуємося про всебічний розвиток Вашої дитини.

Ми завжди дуже тісно пов’язані з нашими маленькими студентами, адже зараз ми говоримо не тільки про їх розвиток, але й про наш також. Бо завдяки нашим безпосереднім і вимогливим діткам ми не стоїмо на місці, а йдемо вперед, розкриваючи все нові і нові можливості і  перспективи. Ми вдосконалюємося завдяки Вашим діткам, а тому ми щиро вдячні Вам за вибір і за те, що довірили нам найдорожче!

Новини