UA | RU
 
Україна
  • Англійська для дітейАнглійська для дітей
    Англійська як рідна

    В Києві навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

    Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Києві на Святошино

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Святошино, на вул. Миколи Ушакова, 1В  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Наш навчальний центр – мальовничий куточок на березі озера, з видом на синє плесо води і сосновий ліс, в оточенні дитячих майданчиків у затишному куточку житлового комплексу “Адмірал”. Наша практика на теренах столиці визначається досить невеликим періодом часу, але ми вже маємо цінний досвід, чудові результати, цікаві досягнення.

Від самого початку ми розвиваємося разом з нашими дітками — саме наші маленькі студенти надихають нас на створення нових, більш цікавих, персоніфікованих курсів. Саме наші безпосередні і талановиті дітки підштовхують нас підключати фантазію і творчість, яскраві поробки і цікаві демонстраційні матеріали. В такий спосіб ми намагаємось продовжити дитинств дітей, даючи їм максимум знань без надзвичайно трудоємних домашніх завдань, бо перевагою нашого центру є вивчення англійської мови легко і невимушено, як рідної. Багаторівневна програма сприяє всебічному поглибленню знань, а додаткові граматичні класи допоможуть заповнити прогалини і покращити шкільні показники.

Наші викладачі, які пройшли навчання в Міжнародному Центрі підготовки викладачів по методиці Хелен Дорон, завжди підтримають Вашу дитину, допоможуть їй проявити себе як особистість, шляхом індивідуального підходу зможуть зацікавити і переконати її, що вчити англійську можна весело та у процесі гри.

В нашому центрі ми підібрали команду, яка вірить в чудеса, в світ цікавої англійської і щиро вірить в дітей, Ваших дітей! Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно рухаємось вперед. Ми не просто займаємося англійською, а турбуємося про гармонійний розвиток Вашої дитини. Ми носимо міжнародне ім’я, тому дбаємо про результат і гарантуємо, що

Ваша дитина говоритиме англійською дуже скоро!

Новини