UA | RU
 
Україна
  • Англійська для дітейАнглійська для дітей
    Англійська як рідна

    У Львові навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

    Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Львові

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на проспекті В’ячеслава Чорновола у Львові навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові з 2010 року. Ми є частиною міжнародної франчайзингової мережі з 30-річним успішним досвідом навчання в більш ніж 35 країнах.

Переваги “Англійська Хелен Дорон”:

Авторська методика вивчення англійської мови як рідної. Її ефективність підтверджена науковим дослідженням. Всі заняття проводяться виключно на англійській мові, в ігровій формі. Завдяки методиці Хелен Дорон більше 2-х мільйонів дітей розмовляють англійською.

Навчальні матеріали розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Завдання, ігри, розповіді, пісні, мультфільми, онлайн-додатки створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Навчальні програми відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL.

Талановиті викладачі, які регулярно приходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.

Маленькі групи (від 4-х до 8-ми дітей) дозволяють викладачам приділити увагу кожному студенту та  використати всі плюси роботи в групі.

Комфортні умови. Добре обладнані, просторі, світлі кімнати, сучасний інтер’єр та якісні учбові матеріали – це не звичайні курси чи школа, а найефективніший спосіб вивчення англійської мови. Ми пропонуємо зручний графік відвідування та можливість “відпрацювання” пропущених занять, зручну систему оплати та доступну вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.

Святкування Днів народжень, Нового Року та проведення тематичних вечірок і майстер-класів англійською мовою. Також організуємо англомовні сімейні табори у мальовничих Карпатах.

Навчальний центр розташований на 4-му поверсі торгового центру “ІнтерСіті” на проспекті Чорновола, 67-г у Львові. Це зручно для жителів Шевченківського району м. Львів ( Голоско, Замарстинів, Збоїща, Клепарів, Підзамче).

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Сучасний навчальний центр у Львові
3_mini
Повчальні історії англійською мовою


Робота вчителем англійської мови


Комфортні умови для підлітків
2_mini