UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  У Львові навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Львові

Дорогі батьки, вітаємо Вас у навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон“, що у м. Львів на вул. Джорджа Вашингтона, 8. Саме тут з 2013 року діти від 3-х місяців та підлітків до 18 років поєднують вивчення англійської мови та творчість.

Чому варто обрати “Англійська Хелен Дорон”

 • Міжнародні стандарти освіти. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання англійській мові більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу. Оптимальна тривалість курсу  – від 10 місяців, що включає 80 – 130 занять на рік.
 • Якісні учбові матеріали. Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.
 • Талановиті викладачі, які регулярно проходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації. Велику роль відіграє мовне середовище, адже всі заняття проводяться виключно на англійській мові.
 • Маленькі групи (від 4 до 8 дітей) дозволяють викладачам приділити увагу кожному студенту і  використати всі плюси роботи у групі.
 • Комфортні умови. Затишні світлі кімнати та сучасний інтер’єр сприяють єфективному навчанню. Ми пропонуємо зручний графік відвідування (Пн. – Пт. з 9.00 до 21.00; у Сб. з 10.00 до 18.00) та можливість відпрацювання пропущених занять, зручну систему оплати і доступну вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом із маленькими дітьми.
 • Святкування Днів народжень, Нового Року та проведення тематичних вечірок і майстер-класів англійською мовою. Також організовуємо англомовні сімейні табори у мальовничих Карпатах.

Курси англійської мови у Львові

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

Завітайте до нас на пробний урок та подивіться на власні очі, як діти вивчають англійську як другу рідну. Навчальний центр розташований на вул. Джорджа Вашингтона, 8 поряд із пологовим будинком, ТЦ “Рукавичка”, “Метро”, що зручно для мешканців Личаківського та Сихівського районів Львова (мікрорайон Майорівка, вул. Пасічна, Зелена, Хлібна, Шафраника, Пимоненка).

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Сучасна англійська школа 
Вашингтона 3

 

Англійська для дітей у Львові
Вашингтона 2

 

Курси англійської для школярів
Вашингтона 1

 

Розвиваючі мультики англійською 


Англійська від 3 місяців до 18 років


Новини