UA | RU
 
Україна
  • Англійська для дітейАнглійська для дітей
    Англійська як рідна

    У Львові навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

    Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Львові

www.lviv-centre.helendoron.com.ua

В самому центрі міста Львова, на вулиці Зарицьких, 18/3, дітки мають унікальну можливість вивчати англійську мову з раннього дитинства — починаючи від 3-х місяців аж до 19 – ти років. Саме цьому сприяє львівський навчальний центр Англійська Хелен Дорон.

Перший учень записався на навчання у наш центр 14.04.2008 року. Відтоді такі заняття відвідує велика кількість маленьких студентів, для яких кожен урок є справжнім святом, сповненим веселощами та позитивом. А навчання через гру дозволяє якнайкраще малюкам пізнати світ англійською. Навчаючи дітей віком від 3-х місяців до 19-ти років, ми пропонуємо чітко складені програми, підібрані індивідуально під рівень знань дитини. Завдяки тому, що у групі навчаються до 8 осіб, кожна дитина може проявити себе та отримати максимальну увагу від викладача. Такий підхід сприяє найшвидшому засвоєнню мови, особливо розмовної англійської.

У нас навчають діток професійні викладачі, адже вони проходять спеціалізований міжнародний тренінг, саме на ньому вони отримують унікальні знання і вміння працювати з дітьми від 3-х місяців до 19 років.

Ми дбаємо про комфорт наших маленьких студентів. Саме тому стараємося зберігати домашній затишок у нашому навчальному центрі. Він починається від холу, де своїх діток чекають батьки під час занять, до тематично розмальованих класів, куди малюки із задоволенням поспішають на урок.

Наш центр має свою особливість, маленьку родзинку – це систематичне проведення різноманітних свят. Один місяць – одне свято, одна несподіванка і щось завжди новеньке. Всі свята мають свою концепцію і свою тематику та супроводжуються відповідним хенд мейдом. Кожне святкування – це новий сюрприз і дітки з нетерпінням чекають на таке дійство у навчальному центрі Англійська Хелен Дорон.

1 травня 2013 року відбулася грандіозна подія в житті навчальних центрів Англійська Хелен Дорон у місті Львові. Ми відсвяткували 5 річчя методики у Львові. Це був цілий комплекс подій, який тривав у місті з травня до вересня 2013 року.

Окрім пізнавально-розважальних проектів для дітей ми із задоволенням беремо участь у багатьох соціальних програмах нашого міста. Так за останні роки ми навчали дві групи малозабезпечених діток англійської мови, проводили акції для неповносправних малюків з інтернатів. Ці діти почали відчувати впевненість у собі, і ми ще раз довели, що навчатися за методикою Хелен Дорон може кожен, тут не мають значення фізичні вади розвитку, важливе – тільки бажання.

У 2011 році наш центр провів перший в Україні Літній англомовний табір в Карпатах для дітей від 2-х до 14 років. Назву для нього придумали самі діти і тепер вона відома всім як RainbowLand. Вже 5 років цей проект є популярний серед маленьких студентів Англійська Хелен Дорон. Протягом цього часу Англомовний табір RainbowLand відвідало понад 700 сімей. Діти та їх батьки взимку та влітку з’їжджаються в мальовниче карпатське селище Славське зі всієї України: Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Дрогобича. Саме тут малюки під час канікул природно через танці, співи ігри на свіжому повітрі вивчають англійську за методикою Хелен Дорон. В рамках проекту RainbowLand наш центр також організуває Екскурсійний англомовний курс у місті Львові – Lions’Legend. На діток під час цього проекту чекають незабутні екскурсії, що поєднуються з веселими забавлянками і все це англійською, і все в старовинному місті Лева! Та на цьому розвиток сімейного відпочинку з Англійська Хелен Дорон не закінчується, адже RainbowLand готує для діток ще багато нового та цікавого.

Наш навчальний центр відкритий для кожного малюка. Ми готові завжди підібрати зручний для вас та вашого малюка час занять. Англійська Хелен Дорон це завжди весело, цікаво, незабутньо, а головне ефективно. Завітайте вже сьогодні в наш центр і отримайте своє перше безкоштовне заняття.

Новини