UA | RU
 
Україна
  • Англійська для дітейАнглійська для дітей
    Англійська для дітей

    В Одесі навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

    Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Одесі на Котовського

Ласкаво просимо на сторінку нашого центру, який чекає Вас і Ваших дітей у гості!

У нашому центрі навчаються діти як самі маленькі, так і підлітки.
Центри Англійська Хелен Дорон  з’явилися в Одесі десять років тому. Наш центр був відкритий в Селищі Котовського для всіх бажаючих навчити своїх діток англійської мови з раннього віку за унікальною авторською методикою відомого лінгвіста Хелен Дорон. У нас діти вчаться спілкуватися, пізнають навколишній світ і стають впевненими, самостійними особистостями.

Важливим елементом навчання в нашому центрі раннього розвитку є дружня, невимушена ігрова атмосфера, при якій дітям легко сприймати іноземну мову, що робить його вивчення цікавим і захоплюючим.

Особливість методики полягає в тому, що заняття проводяться виключно англійською – з першого заняття і завжди, – без перекладу. На всі спроби поспілкуватися або поставити питання на рідній мові вчитель ввічливо просить: «Please, speak English».

Навчання проходить в ігровій формі. Більш того, багато наших маленьких студентів навіть не замислюються над тим, що вони навчаються. Але в процесі гри кожна дитина отримує знання і не просто вчить англійські слова, а вчиться спілкуватися, бути впевненою і розкутою в англомовному середовищі, у неї розвивається дрібна моторика, логічне та асоціативне мислення.

Наші викладачі проходять навчання з авторської методики Хелен Дорон на спеціальному тренінгу під керівництвом сертифікованого тренера компанії Англійська Хелен Дорон. І надалі, протягом усієї своєї роботи, вчаться, підвищуючи свій професійний рівень.

Чекаємо Вас у гості!

Новини