UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  В Одесі навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Одесі в центрі

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” в історичній частині Одеси (у центрі мiста) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові з 2005 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Наш сучасний, комфортний навчальний центр оснащений наочними матеріалами, новітнім обладнанням як для підлітків, так і для малюків; великою кількістю іграшок. Заняття проходять у невимушеній атмосфері, діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружньому колі на килимі.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії. Під час шкільних канікул ми практикуємо англійську в міських таборах чи на морі.

Чому працює наша методика?

 Англійська для дітей та підлітків стає такою ж природною, як і рідна мова. З раннього віку діти вчаться говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як на їхній рідній мові.

На заняттях розмовляють виключно англійською мовою. Під керівництвом професійного викладача через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику дітям та підліткам подобається вивчати англійську мову.

Курси англійської мови у центрі Одеси

Запрошуємо Вас відчути переваги Англійська Хелен Дорон та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

Англійська для малюків. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.

Англійська для дітей. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.

Англійська для школярів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову разом із читанням та письмом. Використовується технологія віртуальної реальності, завдяки чому герої оживають в чарівних зошитах та книгах.

Англійська для підлітків. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Інноваційні навчальні матеріали

Підручники та зошити продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для Англійська Хелен Дорон з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Аналогічним чином розроблені мультимедійні завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

Вчителі, кращі в своїй галузі

Наші викладачі вміють, а найголовніше — люблять працювати з дітьми, використовуючи індивідуальний підхід до кожної дитини.

У школі “Англійська Хелен Дорон” – унікальний метод підготовки викладачів, який в Одесі не має аналогів за професійним рівнем і спрямованістю.  На спеціалізованому міжнародному  тренінгу вчителі опановують ключові принципи роботи з дітьми від найменшого до підліткового віку за авторською методикою Хелен Дорон.

Ви вчитель, і Ваше серце наповнене пристрастю передати учням любов до англійської мови? Приєднуйтесь до нашої команди-мрії!

Результати навчання

Школа англійської мови на вулиці Жуковського, 10 в Одесі – перший навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” в Україні.

Батьки маленьких одеситів  гідно оцінили унікальність та ефективність методики Хелен Дорон. Тому досить швидко виникла необхідність у відкритті навчальних центрів у різних районах міста. На сьогоднішній день в Одесі працюють 5 навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”.

Більшість перших студентів прийшли до нас у ясельному віці та продовжують вивчати англійську разом з нами і до тепер. Сьогодні вони вже школярі, які відчувають себе на уроках англійської як «риба у воді», а ми дуже радіємо їх успіхам.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

Англійська через гру


Як методологія сприяє білінгвізму


Найкращі з кращих викладачів


Розвиваючі мультфільми


У колі друзів

 

 

 

 

 

 • Helen Doron Stream – захоплюючі навчальні матеріали у цифровому форматі.
 • Kangi Club – портал онлайн-ігор і різноманітних завдань.
 • Helen Doron Radio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків з усього світу.
 • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
 • Helen Doron Read– мобільний додаток з інтерактивними історіями і казками.
 • Fun With Flupe English Words – дивовижна гра, розроблена спеціально для найменших користувачів мобільних пристроїв.

Цікаво. Весело. Корисно


Мобільна гра для вивчення слів