UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  Навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Полтаві

Якщо ви мрієте про те, щоб ваша дитина освоїла англійську мову як рідну, уміла не тільки спілкуватися, але й мислити на ній, то ми знаємо як здійснити вашу мрію. Запрошуємо вас відвідати центр “Англійська Хелен Дорон“, який розташований в самому центрі Полтави на вулиці Котляревського, 16.

Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу. В нас викладають сертифіковані вчителі, які успішно пройшли міжнародний тренінг. Ми навчаємо дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років.

Як проходить навчання

На безкоштовному пробному уроці ви зможете на власні очі побачити як відбувається навчання. Приходьте і переконайтеся, що наш центр незвичайний. Ми створюємо цікаві уроки з відчутним результатом для дітей, а для батьків пропонуємо комфортні умови перебування.

На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Ви здивуєтеся наскільки різноманітно наші викладачі подають матеріал і як позитивно на це буде реагувати ваша дитина.

Для дітей ми забезпечуємо англомовне середовище, а вас навчимо як виростити дитину білінгва. Ми робимо все можливе, щоб наші учні в майбутньому стали громадянами світу.

Курси англійської мови у Полтаві

Наша школа англійської мови стане гідним початком чи продовженням вивчення англійської мови для вашої дитини. Ми пропонуємо програми відповідно до віку та рівня підготовки кожної дитини:

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас і Ваших дітей на безкоштовний демонстраційний урок! Спробуйте, щоб відчути душу нашого центру “Англійська Хелен Дорон” та пробудити інтерес Вашої дитини до вивчення англійської мови.

Англійська від 3 місяців до 18 років


Англійська для малюків у Полтаві


Школа цікавої англійської для дітей


Веселі курси англійської для школярів


Жива англійська для підлітків


Новини