UA | RU
 
Україна
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Запрошуємо на заняття

  Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня на безкоштовному пробному уроці.

  Записатися зараз
 • English learning for childrenEnglish learning for children
  Найкращі викладачі

  Приєднуйтесь до всесвітньої еліти сертифікованих викладачів англійської мови!

  Відправити заявку
 

Де влітку практикувати англійську мову?

26.04.18

Вже зовсім скоро настане літо: дітки підуть на канікули, дорослі – у відпустку. Звичайно хочеться відпочити, набратися вражень, побачити світ, провести вільний час із користю. Чому б не додати до цього ще й практику англійської мови? Пропонуємо вам перелік країн (як очікуваних, так і неочікуваних), де знання, набуті в Helen Doron English, можна закріпити та вдосконалити.

Англійська літній відпочинок для дітей

Великобританія

Звичайно, першою на думку спадає саме ця острівна держава, яка і є батьківщиною англійської мови. Якщо ви хочете практикувати саме справжню, «королівську» англійську – ласкаво просимо до Англії. Більшість акторів англійського походження розмовляють саме з лондонським акцентом, тож поціновувачам англійського кінематографу це буде додатковим стимулом. Якщо ж ваша ціль вивчити всі «відтінки» англійської мови – не оминайте увагою Ірландію і Шотландію. В деяких регіонах вам може навіть здаватись, що це ніяка не англійська, але дайте собі час звикнути і шарм акцентів закохає вас у себе.

США, Канада

Якщо ви виросли на джазових чи популярних закордонних піснях, а ваші діти дивляться Cartoon network, Nickelodeon чи Disney Chanel – вам буде ближче саме американська англійська. Чому США і Канада разом – тому що вимова набагато більш схожа, ніж, наприклад американська і лондонська англійська. Так-так, вам може здаватися, що вся англійська однакова, проте людину з Лондона в Вашингтоні можуть просто не зрозуміти, рівно як і навпаки.

Більшість популярних YouTube блогерів розмовляють саме американською англійською, так само як і більшість популярних акторів чи співаків.

Австралія, Нова Зеландія

Чомусь саме австралійську і новозеландську англійську українці сприймають найкраще і найлегше. Може через велику українську діаспору? Чи чітку і зрозумілу вимову? Поки сам не почуєш – не зрозумієш! Тим паче, приємний клімат, близькість океану і велика кількість унікальних тварин роблять ці країни одними з найцікавіших для візиту.

Індія

Оце несподіванка, правда? Чому ж так? Все просто: Індія поділена на велику кількість частин, і кожна має свій діалект, і не зважаючи на те, що офіційною мовою Індії є хінді, кількість людей, що розмовляє англійською значно вища. Що найцікавіше, в Індії велика класова нерівність, і саме англійською мовою розмовляє як вищий, так і нижчий клас.
В індійській англійській мові є навіть своя неофіційна назва – хінгліш. Це суміш британської та американської англійської з додаванням слів різних індійських діалектів.

Філіппіни

В цій азіатській країні англійська виступає одною з двох офіційних мов, тому практикуватися можна не тільки з працівниками готелю чи аеропорту, але й з місцевими: у цікавих і не дуже людних місцях, парках, музеях, тощо. А знаючи гостинність і товариськість філіппінців – поговорити вам завжди буде з ким і про що.

Сінгапур

В одній з найбагатших і найдорожчих країн світу англійська мова – одна з 4 офіційних. Зв’язано це з масштабною економічною політикою міста-держави. Після модернізації 80-х років Сінгапур обрав курс на Європу і США, що наразі тримає країну на лідируючих позиціях найбагатших країн світу.

Ця подорож, напевно, найдорожча в списку, але варта кожної копійки і, звичайно, практики най «оптимізованої» розмовної англійської.

Подорожуйте та отримуйте від кожної країни масу користі та задоволення!

Ганна Марікуца, викладач “Англійська Хелен Дорон”, Осокорки, Київ