UA | RU
 
Україна
 • Почніть свій бізнес

  Приєднуйтеся до франчайзингової мережі “Англійська Хелен Дорон” та вплиньте позитивно на життя дітей у вашому місті.

  Дізнатися більше
  про компанію
 

Франчайзинг

 • Accepted file types: doc, docx, rtf, odt, odtx, odx, txt.
 • Відправляючи заявку, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"
 • Мрієте про створення власного бізнесу?
 • Зацікавлені в тому, щоб стати частиною глобальної франчайзингової мережі з гарною репутацією?
 • Любите дітей і хочете зробити позитивний внесок в їх майбутнє?

Власний центр “Англійська Хелен Дорон” – саме те, що Вам потрібно!

З більш ніж 30-річною історією, 4500 спеціально підготовленими викладачами, 900 навчальними центрами та 90 Майстер-франчайзерами у 36 країнах світу, бренд “Англійська Хелен Дорон” є одним із лідерів франчайзингу в галузі дошкільної та позашкільної освіти.

За підтримки Освітньої Групи Хелен Дорон, Ви можете створити власний бізнес, як:

 • Власник навчальної студії (Learning Studio Franchisee) – управління навчальним центром-студією на території з населенням до 25 000 людей;
 • Власник навчального центру (Learning Centre Franchisee) – управління навчальним центром на території з населенням 50-100 тис. людей);
 • Майстер-франчайзер (Master Franchisor) – управління мережею навчальних центрів на території із населенням 4-10 млн. людей.

ТОП-10 переваг франчайзингу з “Англійська Хелен Дорон”

 1. Результативна бізнес-модель. Ви використовуєте бізнес-модель, яка вже зарекомендувала себе на ринку навчання англійської мови.
 2. Захист території: Ми надаємо Вам ексклюзивне право ведення бізнесу на визначеній території.
 3. Імідж компанії. Ви отримуєте всі переваги роботи з відомим міжнародним брендом.
 4. Досвідчена команда. У нас 30-річний досвід розробки передових навчальних курсів і викладання англійської мови дітям різного віку. Наша педагогічна майстерність відома у всьому світі та користується великою повагою.
 5. Інноваційні програми. Ми постійно розробляємо нові програми і продукти, щоб наші франчайзі отримували додаткові можливості розширення своєї клієнтської бази. Наші курси англійської мови орієнтовані на залучення нових учнів, а також утримання вже існуючих, що дозволяє підтримувати стабільний рівень доходів і збільшувати його.
 6. Успішний старт. Ми допоможемо Вам у створенні та просуванні бізнесу. Ваш Майстер-франчайзер буде надавати Вам підтримку з самого першого дня – в розробці бізнес-плану, в оцінці придатності точок для розміщення навчальних центрів, в консультуванні на перших етапах маркетингу, пошуку й підготовці викладачів, пошуку перших клієнтів.
 7. Бізнес-підтримка. Ми постійно підтримуємо зв’язок із франчайзі та консультуємо з питань ведення бізнесу, адміністрування та маркетингу.
 8. Навчання та розвиток. Ви маєте можливість проходити інтенсивні тренінги та семінари, які охоплюють організаційні, адміністративні, педагогічні, маркетингові та бізнес-теми. Також Ви отримуєте прямий доступ до досвіду інших франчайзі з усього світу, беручи участь у конференціях і вебінарах, та отримуючи електронні розсилки.
 9. Глобальний веб-портал для франчайзі містить всю необхідну фінансову та адміністративну інформацію.
 10. Маркетинговий супровід. Ви маєте доступ до професійно розроблених маркетингових матеріалів, а також отримуєте інструкції та рекомендації щодо маркетингової політики.

Якщо Ви зацікавлені приєднатися до мережі власників навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”, заповніть будь-ласка, форму справа і ми оперативно зв’яжемося з Вами.

Команда Франчайзи - Английский Хелен Дорон

Освітня Група Хелен Дорон була започаткована у 1985 році як невеликий бізнес на дому. У 1995 році методика “Англійська Хелен Дорон” з’явилася в Європі: спочатку в Австрії, а потім в Німеччині.

У 1998 році була реалізована бізнес-модель франчайзингу, і навчальні центри “Англійська Хелен Дорон” стали відкриватися по всій Європі. Пізніше центри “Англійська Хелен Дорон” з’явилися в Китаї, Південно-Східній Азії, Південній та Латинській Америці.

Зараз Освітня Група Хелен Дорон представлена 900 навчальними центрами в 36 країнах світу на 5 континентах.

Ми прагнемо внести позитивні зміни в освіту дітей та молоді в усьому світі. Наша місія – надавати досконалі освітні послуги, приносячи задоволення та розвиваючи творчий потенціал дітей за допомогою унікальних та ефективних методик і навчальних матеріалів.

Напрямки франчайзингу

Освітня Група Хелен Дорон відкриває можливості для створення власного бізнесу на основі наступних методик:

Соціальна відповідальність

Наша корпоративна культура ґрунтується на приділенні уваги питанням, які впливають на дітей у всьому світі. Від фінансової допомоги в умовах кризи, зміцненню порозуміння на місцевому рівні або сприяння добробуту тварин Освітня Група Хелен Дорон грає активну роль. Ми дуже пишаємося нашими соціальними проектами.

1

В 2017 році нова соціальна кампанія “Young Heroes” Освітньої Групи Хелен Дорон об’єднує дітей та підлітків для впровадження позитивних змін у своїх спільнотах.

Бізнес-модель франчайзингу


Ідея створення бізнесу


Плани компанії


Для тих, хто планує відкрити власний бізнес


Найцініше в співпраці


Переваги франчайзингу


 
Стати франчайзi
Стати франчайзi