UA | RU
 
Україна
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Запрошуємо на заняття

  Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня на безкоштовному пробному уроці.

  Записатися зараз
 • English learning for childrenEnglish learning for children
  Найкращі викладачі

  Приєднуйтесь до всесвітньої еліти сертифікованих викладачів англійської мови!

  Відправити заявку
 

Навіщо дитині розмальовка?

07.12.17

Вітаємо! Ваша дитина стала студентом школи Helen Doron і у неї в руках її перша навчальна книжка. Що ж там всередині? Розмальовка, розмальовка…а навіщо вони взагалі потрібні?

Діти займаються англійською

Яка користь від розмальовки?

1. Знайомство з кольорами. Червоний, зелений, синій, жовтий – казкове різноманіття! Обираючи крейду, фарбу, олівець маленька людина вже на власному досвіді розуміє, що таке основні кольори, як їх можна змішувати і поєднувати, та як це можна використовувати у житті. А конкретно в школі англійської мови Helen Doron – ще й дізнатися, як робити це англійською!

2. Просторове мислення та фотографічна пам’ять. Дитина починає розрізняти розміри, форми та кількість об’єктів, а також легше уявляє зображення у голові.

3. Дрібна моторика. Розвиток дрібної моторики зв’язан з розвитком мислення, а також допомагає в вивченні мови, зокрема у писанні.

4. Робимо вибір. З якого елементу почати? Який колір обрати? Фарба, крейда, олівці? Дитина вчиться робити вибір і бачити наслідки своїх дій.

5. Творчий розвиток. Ви помічали, що творче обдаровані люди зазвичай мають гарну вимову та схильність до мов? Це не випадковість! Магічний світ кольорів і форм не лише розвине уяву маленького генія, але й допоможе йому робити успіхи у вивченні англійської мови.

6. Посидючість, воля та увага. Бігати годинами, бити всі мислимі рекорди фізкультури – це, звичайно, дуже весело і корисно. Проте, ми працюємо на майбутнє наших дітей і розмальовка в цьому – наш добрий друг! Дитині треба докладати зусилля та бути уважною, щоб розмальовувати акуратно і не виходити за лінії, а також контролювати кількість води, натиск олівця, чи жорсткість крейди задля того, щоб не пошкодити зображення. Все це, в майбутньому, дуже позитивно позначиться на розумових здібностях дитини і допоможе запам’ятовувати більший об’єм інформації.

7. Релаксація. У психотерапії існує окремий напрямок – арт-терапія, яка допомагає заспокоїти внутрішнє “я” та сублімувати емоції за допомогою мистецтва. Коли ти тільки пізнаєш світ – величезний обсяг інформації може бентежити і, навіть, нервувати. Розмальовка допомагає зосередити увагу на одному об’єкті і спрямувати сили в конкретному напрямку. Тому після веселого уроку в Helen Doron ми обов’язково працюємо в книгах – щоб зібрати всі отриманні знання і емоції до купи.

8. Have fun! Все ж таки, не забувайте, що малювання – це не лише заспокійливо, але й весело одночасно. Дайте волю фантазії та насолоджуйтеся процесом! Have fun!

Дівчата малюють

Коли ж починати розмальовувати?

В Helen Doron книги з розмальовками отримують студенти від 15 місяців. Вдома ви можете подарувати дитині розмальовку вже на її перший день народження!

Яку розмальовку обрати?

У ранньому віці звертайте увагу на окремі деталі розмальовки. Контур малюнка не має бути надто тонким, щоб маленьким художникам було легше за нього не виходити. Оптимальна ширина – 1 мм і більше.

Для дітей від 15 до 22 місяців обирайте знайомі предмети з повсякденного життя, з плавними лініями і без дрібних деталей.

Протягом дорослішання дитини обирайте більш складні розмальовки: з незвичайними формами, маленькими частинами та, навіть, новими предметами. Підключайте фантазію!

В школах англійської Helen Doron всі розмальовки підібрані під вимоги конкретного віку та стосуються пройденого матеріалу.

Життя яскраве! Розмальовуйте сміливо! 

Ганна Марікуца,
Викладач навчального центру “Англійська Хелен Дорон” у Києві