UA | RU
 
Україна
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Запрошуємо на заняття

  Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня на безкоштовному пробному уроці.

  Записатися зараз
 • English learning for childrenEnglish learning for children
  Найкращі викладачі

  Приєднуйтесь до всесвітньої еліти сертифікованих викладачів англійської мови!

  Відправити заявку
 

Розвиваємо дітей разом

11.10.15

Мережа навчальних центрів Англійська Хелен Дорон, дбаючи про всебічний розвиток своїх маленьких студентів, розпочала плідну співпрацю з Видавництвом Старого Лева. Ми запустили новий освітній проект під назвою «Розвиваємо дітей разом!».

Відтепер в навчальних центрах з’явились невеликі бібліотечки, які дають можливість нашим дітям та батькам знайомитися з якісними творами і красивими виданнями, які не тільки розширюють наш кругозір, але й виховують естетичний смак в кожному з нас. Відтепер на поличках наших бібліотечок можна знайти твори і видання, які були відзначені міжнародними книжковими виставками, нагородами, стали лауреатами форумів і фестивалів. Для кожного з нас тепер став доступним світ справжнього мистецтва слова, а відтак – можливість розширювати межі саморозвитку і пізнання.

Поки-що було створено низку бібліотек в деяких навчальних центрах м. Києва, однак надалі ми плануємо розвивати проект в столиці і розширювати його межі, охоплюючи всю нашу мережу навчальних центрів по Україні.

Видавництво Старого Лева – це видавництво з особливим літературно-мистецьким та поліграфічним рівнем видань, яке гордо доносить до маленьких та дорослих якість та красу класики, сучасного творчого світу казкарів та письменства , співпрацюючи з найкращими українськими та світовими авторами, перекладачами й художниками.

Тож ми запрошуємо всіх долучатися до нашого проекту, пізнавати якість слова та виховувати в собі та в своїх дітях смак справжнього естета в ритмі сучасних літературних здобутків.