UA | RU
 
Україна
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Запрошуємо на заняття

  Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня на безкоштовному пробному уроці.

  Записатися зараз
 • English learning for childrenEnglish learning for children
  Найкращі викладачі

  Приєднуйтесь до всесвітньої еліти сертифікованих викладачів англійської мови!

  Відправити заявку
 

Бути чи не бути?

11.10.16


Всі ми, рано чи пізно, замислюємося про те, чим зайняти маленьку дитину, в який спорт віддати, на якій гурток відвести, яку іноземну мову вивчати, яким видам танцю віддати перевагу, у скільки років відвести в школу?

Саме на останньому питанні ми і хочемо зупинитися.

Багато хто зараз скаже – що за питання? У 6-7 років, залежно від того, коли народилась дитина. У загальноосвітню – не сперечаємось! Але існують же і школи раннього розвитку, курси англійської мови і школи з підготовки дітей до першого класу. У більшість дитячих центрів розвитку приймають діток з 3 місяців, і багато хто, особливо старше покоління, ніяк не може зрозуміти, навіщо водити таких малюків в якісь школи та курси? Чому вони можуть їх там навчити? Навіщо витрачати гроші? А чи не піде це на шкоду дитині? А якщо йти, то в яку школу? І ще багато-багато питань Ви можете почути від бабусь, дідусів, і навіть поставити ці запитання самі собі.

По-перше, вирішить самі для себе, чи готові Ви водити дитину в навчальні центри 1-2 рази на тиждень? Чи не буде Вам це тягарем?

По-друге, об’єктивно подивіться на свою дитину. Чи буде йому там цікаво? Або він просто буде задовольняти Ваші амбіції?

По-третє, визначте для себе, чого Ви очікуєте від походу в школу раннього розвитку? Якщо Ви хочете підштовхнути розвиток Вашої дитини? Урізноманітнити день дитини (особливо це актуально в холодну пору року)? Навчити дитину з раннього віку спілкуватися з дітьми? Заводити друзів? Пізнати для себе нові методики розвитку дитини? І врешті-решт, поспілкуватися з молодими, що йдуть в ногу з часом, матусями? Якщо хоч на кілька запитань ви відповісте позитивно, тоді сміливіше шукайте відповідний варіант!

Щодо підбору школи або курсів! У першу чергу визначите для себе, якого напряму школу або курси Ви шукаєте? Школа загального раннього розвитку? Вивчення англійської мови? Гімнастичні секції? Для початку, підберіть підходящі для Вас варіанти в Інтернеті. Зверніть увагу на вік, з якого беруть діток, на педагогічний склад, методику викладання, розташування, і звичайно ж, не збудьте про відгуки. Багато матусь можуть написати Вам «чисту» правду про даний центр. Зверніть увагу, що вивчення англійської мови в ранньому віці буде полягати не тільки в заучуванні нових слів та фраз, але і в розвитку дрібної моторики рук, сенсорики, творчій уяві і фантазії. Головне знайти потрібний навчальний центр. Ідеальним варіантом буде відвідати пробні заняття в декількох, вподобаних Вам школах. Добре, якщо в групі буде максимум 5-8 діток, якщо будуть переносити заняття, якщо Ви пропустили їх через хворобу або з поважної причини. Також поспостерігайте, щоб у школі звертали увагу на здоров’я маленьких «учнів», і не допускали на заняття хворих дітей. Ну і звичайно ж важливо, щоб Вам сподобався вчитель і методика його викладання.