UA | RU
 
Україна
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Запрошуємо на заняття

  Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня на безкоштовному пробному уроці.

  Записатися зараз
 • English learning for childrenEnglish learning for children
  Найкращі викладачі

  Приєднуйтесь до всесвітньої еліти сертифікованих викладачів англійської мови!

  Відправити заявку
 

Святкуємо 10 років разом з Англійська Хелен Дорон у Львові

14.08.18

23 вересня в парку ім. Франка о 12:00 відбудеться свято з нагоди десятиріччя діяльності у Львові. З великою радістю запрошуємо Вас на святкування з метою популяризації навчання серед батьків, дітей та молоді.

На усіх гостей чекатиме розважальна програма та аніматори. Кожен гість зможе перевтілитись в улюбленого героя – скористатись безкоштовною послугою аква-грим. Відвідати бульбашкову вечірку та взяти участь у розіграші подарунків. На всіх чекатимуть захоплюючі майстер-класи, ігри та квести. Родзинкою свята стануть неймовірні виступи наших студентів, як підтвердження ефективності авторської методики Англійська Хелен Дорон.

В сучасному світі дітям з раннього віку дуже важливо вивчати англійську мову, через те, саме у ранньому віці найкращий та ефективніший час для природного вивчення мови. Унікальна авторська методика та мовне середовище дозволяють вивчати іноземну мову як рідну. Авторська методика “Хелен Дорон” враховує унікальні здібності дитини навчатися, поєднуючи в собі різноманітні підходи до навчання – ігри, ритміку, музику, співи, танці та інші активності, щоб прищепити любов до навчання та підвищити здатність до сприйняття мови.

“Нам Важливо привернути суспільну увагу до навчання та виховання дітей. Все починається з дитинства, важливо використати кожну можливість і зробити все можливе заради успішного майбутнього наших дітей. Ми вже 10 років у Львові навчаємо дітей від 3-ох місяців до 19 років. В навчальних центрах Англійська Хелен Дорон ми не тільки навчаємо дітей англійської мови, а і прививаємо їм любов до природи знайомимо їх зі світом. А найголовніше навчаємо всі наших діток з любов’ю! Приєднуйтесь до нашого свята 10 років у Львові.” – Юрій П’єц  | Master Franchisor| , Західної України. 

Запрошуємо соціально-відповідальних дітей і дорослих; бізнес, державні та громадські організації й ЗМІ приєднатися до святкування з метою заохотити дітей до навчання. Заявки від благодійних організацій на участь у кампанії популяризації навчання приймаються до 1 вересня 2018 років на пошту marketing@helendoron.com.ua.