UA | RU
 
Україна
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Запрошуємо на заняття

  Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня на безкоштовному пробному уроці.

  Записатися зараз
 • English learning for childrenEnglish learning for children
  Найкращі викладачі

  Приєднуйтесь до всесвітньої еліти сертифікованих викладачів англійської мови!

  Відправити заявку
 

Юні герої розпочинають зміни в Україні

14.03.17

Нова кампанія “Young Heroes” Освітньої Групи Хелен Дорон об’єднує дітей та підлітків для впровадження позитивних змін у своїх спільнотах.

3 квітня стартує всесвітня соціальна кампанія “Young Heroes”. Її мета – надихнути дітей розкрити в собі героя та зрозуміти наскільки впливові вони насправді. “Герой –  це той, хто використовує свої здібності, щоб зробити життя кращим для інших. Кожна дитина має потенціал, щоб стати героєм”, – говорить Хелен Дорон, засновник і генеральний директор компанії.

Впродовж квітня в навчальних центрах “Англійська Хелен Дорон” пройдуть два тематичні заняття. На першому занятті діти об’єднаються в команди та будуть обговорювати, що потребує змін в їхньому кварталі, районі чи місті. На другому занятті команди запропонують ідеї, як саме вони можуть допомогти в конкретній ситуації. Далі команди реалізують свої ідеї та знімуть відео про те, як вони покращили світ. Відео завантажується на сайт Young Heroes.Запрошуємо приєднатися до студентів «Англійська Хелен Дорон» їх батьків та інших соціально-відповідальних дорослих; бізнес, державні та громадські організації; ЗМІ. Для цього є багато способів:

 • взяти участь у розробці проекту;
 • приділити час чи допомогти матеріалами проекту, який вже реалізується у вашій місцевості;
 • поширити інформацію про проект у соціальних мережах;
 • голосувати за кращі проекти на сайті Young Heroes.

5 червня 2017 року серед 20 найбільш популярних проектів, відео яких отримають найбільшу кількість голосів на сайті Young Heroes, журі у складі представників головного офісу “Англійська Хелен Дорон” обере 3 переможця:

 • 1 місце – 6 000 євро,
 • 2 місце – 4 000 євро,
 • 3 місце – 3 000 євро.

Грошові призи будуть вручені наступним чином:

 • 50% на підтримку розвитку проекту-переможця (організація/фонд, куди будуть перераховані кошти, визначається командою-переможцем).
 • 50% навчальному центру “Англійська Хелен Дорон”.

“Заохочення дітей стати кращими громадянами світу є однією з цінностей компанії, – підкреслює Віра Чуб, Національний координатор “Англійська Хелен Дорон” в Україні. – Тому ми виходимо за межі викладання англійської мови і звертаємо увагу на важливість піклування про інших людей, про свою місцеву громаду, про всіх тварин і навколишній світ взагалі. Ми прагнемо надихнути дітей та підлітків повірити у свої сили, що саме вони можуть очолити процес змін у своєму районі чи місті”.

Партнери “Young Heroes”: журнал “Твій Малюк”, ресторан “Mister Twister”, ресторан “Pesto Cafe”, музей “Експериментаніум” .

Офіційні правила та умови “Young Heroes”

Приєднуйтеся до кампанії “Young Heroes”, щоб відкрити в собі героя та покращити життя навколо!

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте http://www.helendoron.com/youngheroes.