Англійська Хелен Дорон у Львові

Навчальні центри у Львові є частиною мережі «Англійська Хелен Дорон», представленої у 36 країнах світу. З 1985 року ми навчили англійській мові близько 3 мільйонів дітей віком від 3 місяців до 19 років.
Щороку тисячі батьків довіряють нам своїх дітей, а кількість навчальних центрів і студентів постійно зростає. Сьогодні лише у Львові є навчальні центри у різних районах міста:

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА БЕЗКОШТОВНЕ ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ

Ефективна методика

Завдяки авторській методиці “Англійська Хелен Дорон” діти та підлітки із задоволенням вивчають англійську. Невимушена атмосфера, навчання у формі гри, інтерактивні матеріали, сучасні технології (мобільні додатки, книги, що оживають) – все це мотивує дитину до навчання.

Система занурення в іноземну мову та вивчення її за тими ж принципами, як рідної, передбачає:
• систематичне прослуховування матеріалів на заняттях та вдома;
• позитивне закріплення, підтримка та заохочення від наших спеціально підготовлених, висококваліфікованих викладачів.

Міжнародний штат професіоналів налічує понад 4 000 вчителів, а ефективність методики перевірена часом з 1985 року.

Англійська для дітей Львів

Авторські навчальні матеріали

Матеріали до навчальних курсів розробила група досвідчених фахівців з педагогіки, лінгвістики та психології. Вони продумані до найменших деталей із врахуванням вподобань та рівня знань англійської дітьми різного віку. Підручники, аудіо та відеоматеріали, музика, мультфільми, мобільні застосунки складені таким чином, щоб швидше досягти максимального результату.

Курси англійської мови для дітей та підлітків

Саме у дитинстві закладається потенціал на далеке майбутнє, тому починати вивчати англійську мову в будь-якому віці не рано і не пізно. Приходьте на пробне заняття і ми зможемо запропонувати програму, яка найкраще підійде Вашій дитині відповідно до її віку та рівня володіння мовою:

Англійська для малюків Львів

Дитина, яке вчиться захоплено, без примусу – заповітна мрія батьків. Ми допоможемо Вашому малюку вивчати англійську так же природно, як і рідну мову. У більшості дітей розвиток пізнавального інтересу – природний процес. Англійська для дітей від 3-ох місяців до 3-ох років занурює в англомовне середовище та розвиває інтелект і моторні навички дитини. Наші найменші студенти перебувають на занятті з батьками. Присутність батьків дає відчуття безпеки і затишку в новому оточенні, підвищує самооцінку дитини й дає можливість батькам краще зрозуміти навчальну програму. Батьки дізнаються про нові шляхи взаємодії з дитиною в момент її знайомства з англійською мовою.

Англійська для дітей Львів

Уміння і бажання вчитися, творче, логіко-математичне та просторове мислення є складовими інтелекту і абсолютно необхідні й дітям, і дорослим.  У дошкільному віці допитливі діти найбільше бажають відкривати для себе щось нове. Діти 3-6 років вчаться говорити англійською невимушено, так, як вони вивчають свою рідну мову – через розповіді, пісні, вірші, мультфільми, спілкування один з одним та ігри.  Інтерактивний курс для дітей націлений на вдосконалення навичок говоріння, підготовку до читання та розвиток відчуття мови. Методика “Англійська Хелен Дорон” базується на унікальних здібностях дитини навчатись, поєднує різноманітні підходити до навчання – ігри, ритміку, музику, співи, танці та інші активності, щоб привити любов до англійської та підвищити здатність до сприйняття мови. Кожен раз, коли дитина на занятті знаходить незвичайне застосування відомим матеріалами, вона вчиться по-новому дивитися на речі, йде від шаблонного мислення. Креативність і прагнення пробувати нове – природний стан дітей.

Англійська для школярів Львів

Уміння вести діалог, домовлятися, переконувати, а десь навіть поступатися, допомагає влитися в колектив і знайти спільну мову з будь-якою людиною. Ми віримо, що у комунікабельної людини більше шансів розкрити свої здібності та досягти успіху. Тому заняття проводяться в маленьких групах до 8 учнів, що дозволяє з одного боку відчути переваги групової взаємодії та спілкування, а з іншого боку, як і під час індивідуального навчання, викладач має змогу приділити увагу кожному учню. Діти 6-12 років покращують мовлення і знайомляться з ритмом, інтонацією, різними мовними структурами. Діти починають писати та читати англійською мовою більш впевнено, а в кінці кожної книги діти проходять тестування, що дає можливість відстежити індивідуальний прогрес кожного учня в покращенні рівня англійської мови.

Англійська для підлітків Львів

Технології розвиваються все швидше, а фахівці будь-якої професії зараз змушені брати участь у гонці за новими знаннями. Неординарні рішення вітаються в будь-якій сфері діяльності, тому ми навчаємо студентів англійською мовою висловлювати свою думку, мислити і розвиватись. Вони знайомляться з різними техніками читання, збільшують свій словниковий запас та вдосконалюють граматику.  На заняттях ми практикуємо вміння пояснювати свою позицію оточуючим. Студенти 12-19 років поглиблюють знання з англійської мови. Навчальні програми включають поп-пісні, фільми та розповіді, котрі подобаються тінейджерам, розважають їх та приділяють увагу саме тим аспектам, які стосуються підліткового віку. Всі курси відповідають міжнародним стандартам освіти. Підлітки досягають рівня А2-В2 володіння англійською мовою.

Англійська для дітей Львів
Спеціальні програми для дітей

Коли школярі в передчутті канікул хочуть гуляти та веселитися цілими днями, батьки стурбовані тим, як влаштувати їм активний і різноманітний відпочинок. Батьки намагаються, щоб діти провели перерву в навчанні яскраво та з користю, а не просиджували цілий день біля телевізора чи планшета.

Ми пропонуємо цікаві активності під час канікул, вихідних та святкувань:
Англомовні табори в навчальному центрі, на морі, в горах.
• Навчальні екскурсії Європою англійською мовою.
• Майстер-класи, ігри, квести та вільне спілкування англійською мовою в колі друзів.

Цікаві пригоди з “Англійська Хелен Дорон” вже чекають на Вашу дитину!

Центри “Англійська Хелен Дорон” у Львові

Шевченківський район

Найбільший навчальний центр у Львові розташований на 4-му поверсі торгово-ділового центру “ІнтерСіті” на проспекті Чорновола, 67-Г. Це зручно для жителів вулиць (Замарстинів, Голоско, Збоїща, Підзамче, Клепарів).  Таке розташування навчального центру забезпечує комфорт для батьків. Поки діти навчаються, батьки мають змогу відвідати магазини, кав’ярню, перукаря. З 2009 року крім основних курсів з вивчення англійської мови, ми пропонуємо тематичні програми. Ми святкуємо дні народження, ставимо театральні вистави, відпочиваємо разом під час канікул, організовуємо англомовні екскурсії. Вони дозволяють весело проводити час в англомовному середовищі.

Личаківський район

Затишний сімейний навчальний центр працює з 2015 року. Він розташований на вул. Переяславська, 19/1 (район Водоканалу) бічна вул. Зеленої. Також до нас зручно дістатися з вул. Крушельницьких, Левицького, Басараб, Водогіна, Грицая, Коциловського, Тарнавського, Студентська.  В навчальному центрі є особливі традиції та свята. Ми сприяємо вивченню англійської мови та розвитку дитини як особистості. Під час навчання діти спільно з викладачами беруть участь в соціальних акціях, займаються організацією святкувань. Ми навчаємо дітей ставати кращими громадянами світу.

Залізничний район

Навчальний центр розташований на вулиці Широка, 36-А (колишня вул. Доробок) та близько вул. Вигоди. Цей великий сучасний навчальний центр в районі Левандівка працює з 2016 року. В навчальному центрі часто проводять англомовні святкування, майстер-класи, табори для школярів. Всі активності в центрі виключно англійською мовою, ми працюємо над створенням англомовного середовища для ефективного вивчення англійської мови. Наші студенти англійською мовою читають книги, переглядають фільми, використовують інтерактивні застосунки, виконують граматичні завдання та пишуть твори.

Мікрорайон Рясне

Навчальний центр розташований на вулиці Шевченка, 313 з 2013 року.  В мікрорайоні Рясне навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” – справжній оазис творчості, клуб англійської мови та місце зустрічі друзів. Ми прививаємо дітям та підліткам любов до навчання. Щодня команда професіоналів працює над покращенням та вдосконаленням методики, навчальних матеріалів, інтерактивних додатків. Ми стежимо за трендами та вподобаннями дітей і враховуємо їх при створенні та оновленні курсів для дітей та підлітків.

Галицький район

В самому центрі Львова, на вулиці Зарицьких, 18/3, англійську мову можуть вивчати діти, починаючи з раннього дитинства, від 3-х місяців аж до закінчення школи. Наші викладачі – це найкращі друзі студентів. Маленькі групи сприяють активному спілкуванню студентів з викладачем. До кожної дитини викладачі знаходять індивідуальний підхід. Окрім курсів у центрі, ми подорожуємо разом по Україні та закордоном, організовуємо соціальні акції, ставимо вистави, святкуємо дні народження.

Новий Львів

Сучасний навчальний центр на вулиці Сумська 10/4 відкрився у вересні 2018 року, але встиг вже завоювали прихильність студентів та батьків. Ми вивчаємо англійську мову на практиці, багато спілкуємось, влаштовуємо дебати, дискусії, займаємось акторською майстерністю. Наша гордість – наші студенти, ми піклуємось про їхній комфорт та затишок під час занять. Ми пишаємось їхніми здобутками та перемогами, і не тільки з англійської мови. Таланти наших учнів Ви зможете оцінити в навчальному центрі, де представлена ціла виставка.

Мікрорайон Сихів

Центр на проспекті Червоної Калини, 62-А в торговому центрі “Інтер-Сіті” – це перший навчальний центр “Англійська Хелен Дорон”, відкритий у Львові в 2008 році. Близько тисячі студентів з того часу навчалося в ньому. Це жителі не тільки Сихова (вул. Броньова, Стрийська-Наукова, Дністерська), але й інших районів і, навіть, околиць Львова. Адже, наші студенти рекомендують своїм друзям нашу школу.

Південний район

Навчальний центр розташований на вулиці Щирецька, 36 у торговельному центрі “Калина”. Новітній навчальний центр популяризує вивчення англійської мови серед дітей та підлітків. В залежності від курсу, за рік дитина засвоює від 500 до 3000 слів. Навчання в формі гри, книги, що оживають, мобільні застосунки – все привертає увагу дітей та підкріплю\ мотивацію до навчання. Ми також не забуваємо про правила та граматику, діти читають, пишуть та виконують граматичні завдання. В комплексі діти швидше засвоюють інформацію, та найголовніше – можуть вільно спілкуватись англійською мовою.

А Ваша дитина вже вивчає англійську? Зробіть перший крок до успішного майбутнього Вашої дитини!

Запрошуємо на безкоштовне демонстраційне заняття в “Англійська Хелен Дорон” Львів!