10 фактів про Helen Doron English

blank

Helen Doron English – лідер в галузі освіти, що підтверджено престижною премією Global Franchise Award.

У чому наш секрет успіху та чому нас обирають батьки та діти у 40 країнах світу?

1.В першу чергу – авторська методика, яка орієнтована на вивчення англійської природним шляхом – за допомогою гри та спілкування. Тому вона підходить навіть для найменших студентів.

Основною складовою навчання у центрах «Англійська Хелен Дорон» є невимушена атмосфера гри та сприйняття англійської мови як рідної. Система занять розроблена так, щоб діти не тільки вивчали англійську мову, але й розвивали моторику, мовний апарат, асоціативне мислення, елементи логіки та математики. 

2.Викладач Helen Doron – професіонал, який пройшов міжнародний тренінг та може працювати в будь-якому навчальному центрі у всьому світі.  Це молоді, талановиті та творчі вчителі, які досконало володіють англійською і люблять свою роботу. 

3.Понад 25 навчальних курсів для дітей від 3 місяців до 19 років, які розраховані на різний рівень знань та інтереси студентів.

4.Навчальні матеріали – є невід’ємним елементом вивчення англійської за авторською методикою. Книги, робочі зошити, творчі завдання та сторінки, які «оживають» за допомогою додатку віртуальної реальності.

5.В Helen Doron English діти займаються в невеликих групах від 4 до 8 дітей, що має безліч переваг:

-Діти мають можливість пізнати переваги групової взаємодії та спілкування один з одним, що неможливо під час індивідуального заняття.

-Маленькі групи дають можливість викладачеві приділити увагу кожній дитині і використовувати більшу кількість різноманітних завдань

-В групових завданнях у студентів є можливість та потреба більше говорити англійською.

6.Перший урок в Helen Doron English – завжди безкоштовний.

Для нас важливо, щоб у кожного була можливість оцінити якість навчання і самостійно прийняти рішення.

7.Одним з провідних принципів методики є аудіо- та відеоматеріали.

Унікальні авторські автентичні мелодії та тексти , наповнені ритмом, римою та актуальними темами і навчають дітей будь-якого віку легко та весело, адже діти так люблять музику.

8.Унікальні мобільні додатки, власна радіостанція та освітньо-інформаційний портал  – все це робить вивчення англійської легким та невимушеним.

9.Власний додаток Helen Doron TV на Smart TV!!!

Наразі в кожній країні світу можна завантажити додаток на смарт телевізор та безкоштовно насолоджуватися великим різноманіттям відео, пісень та унікального контенту від Англійська Хелен Дорон.

10.Глобальна мережа. Понад 75 навчальних центрів у 33 містах України. Ви можете обрати найближчий центр саме у Вашому районі.

Приєднуйтесь до найкращих.

icon-1
Scroll to Top