4594 Views

10 дитячих англомовних книжок про осінь

В залежності від віку дитини і місця проживання, малюк рано чи пізно починає помічати різноманітні зміни напротязі всього року – погода, свята, прикраси, розпорядок дня та багато іншого. Подібні зміни для них – це щось зовсім нове, складне, але ж таке цікаве! А чи задумувались Ви, що робить кожну пору року неповторною та незабутньою для Вашої дитини?

Читаємо англійською восени

Звісно ж, в першу чергу це залежить від того, яка саме пора року мається на увазі. Наразі, цілком доречно поговорити про осінь. Тож чому б не почати пізнавати пори року разом з дитиною?

Найпрекраснішим шляхом навчити малюка новому і цікавому зажди були й лишаються книги. Варто лише обрати книгу, яка зацікавить малюка і відповідатиме віковим особливостям дитини. Приміром, для дітей до трьох років, ілюстрації відіграють надважливу роль, саме яскраві картинки привертають найбільшу частину їх уваги.

Для старших діток, більш важливішої стане рівень інформативності книги, адже чим старша дитина, тим більше запитань у неї виникає, а отже, книга з відповідями на такі запитання, обов’язково стане у пригоді.

Пропонуємо Вашій увазі 10 дитячих книжок англійською мовою про осінь, які обов’язково допоможуть наповнити цю пору року купою яскравих вражень.

Apple Farmer Annie by Monica Wellington

Ця книга підійде як для 2-х річних, так і для 6-річних діток. Тут маємо розповідь про Енні, яка робила яблучні смаколики. Будьте певні, після такої книги, бажання в дитини їсти наповнені вітамінами фрукти точно прокинеться.

Time to Sleep by Denise Fleming

Це весела історія про те, як ведмедик відчув запах зими в повітрі і зрозумів, що настає час зимового сну. Але перш ніж лягти спати, він мав повідомити про це равлику. Тож звірі почали передавати один одному новину про те, що зима вже на порозі. Книга для діток 3+.

Halloween Day by Anne Rockwell and Lizzy Rockwell

Чудова книжка для діток, аби ще з вересня починати мріяти про свято Хеллоуїну і придумувати собі святковий костюм. Книга для діток 3+.

Red Leaf, Yellow Leaf by Lois Ehlert

В книзі розповідається про висадження кленового дерева, та зміни, яких воно зазнає протягом року. Книга для діток 3+.

Giving Thanks by Jonathan London and Gregory Manchess

В цій історії тато навчає свого сина дякувати природі. Така книга якнайраще підійде для прочитання перед осіннім походом в парк чи ліс. Книга для діток 4+.

Leaf Jumpers by Carole Gerber and Leslie Evans

Фантастичний початок з описом листя. А потім історія про дітей, яка одразу захопить дитячу уяву. Родзинкою книги є неймовірні ілюстрації Леслі Еван. Книга для діток 4+.

The Seasons of Arnold’s Apple Tree by Gail Gibbons

Чудова істория про хлопчика та його яблуню, яка відбувається протягом року. Книга для діток 4+.

Leaf Man by Lois Ehlert

Захоплююча історія про те, як використовуючи звичайне листя, зобразити курчат, качок, гусей, зимовий снігопад, гарбуза та багато-багато іншого. Будьте готові, що ця книга займе багато часу, адже дитині буде цікаво спробувати зробити все, що описується в книзі. Книга для діток 4+.

Why Do Leaves Change Color? by Betsy Maestro

Дуже інформативна книга про те, як і чому восени листя змінює свій колір. Книга для діток 5+.

Pumpkin Circle by Shmuel Thaler and George Levenson

Книга пропонує неймовірний урок про життєвий цикл рослин з ілюстраціями та римами. Книга для діток 5+.

Анастасія Місюк, викладач “Англійська Хелен Дорон”, Оболонь, Київ