895 Views

ТОП-10 порад, як обрати найкращий літній табір для дітей

Літо вже зовсім скоро, а Ви ще не обрали найкращий табір для своєї дитини? Ми дамо Вам десять корисних порад, щоб Ваша дитина провела яскраве, веселе та корисне літо.

Англомовний літній табір 2018

Як вибрати літній табір

1. Вивчіть репутацію компанії-організатора табору. Чим компанія займається протягом року, яка її основна діяльність? Який досвід має та що про неї говорять клієнти? Дуже важливо, щоб компанія мала досвід роботи з дітьми, розуміла їх потреби та могла забеспечити гарні умови перебування для дітей.

2. Обирайте табір за інтересами дитини. Не потрібно оплачувати табір з комп’ютерного програмування, якщо Вашій дитині цікаво оригамі та гербарій. Поговоріть з дитиною, що їй цікаво, перегляньте разом всі пропозиції на ринку та їх програми.

3. Якщо для Вашої дитини це перший досвід перебування в таборі, краще оберіть табір у Вашому місті або недалеко від нього. Можливо, навіть краще денний табір, щоб ввечері ви змогли поговорити з дитиною, обговорити з нею її враження.

4. Ваша дитина протягом року вивчає іноземну мову – обирайте мовний табір, який допоможе навчитись вільно спілкуватись англійською, глибше пізнати світ та своє місце в ньому. Англомовні табори пропонують поринути в світ англійської мови, спробувати себе в ролі лідера та реалізувати власний проект.

5. Дітям та підліткам дуже подобається проводити час разом з друзями. Можливо, чудовим варіантом буде обрати літній табір для багатьох друзів Вашої дитини. Перебуваючи в колі друзів Ваша дитина точно не буде сумувати за Вами, а отримає від літа безліч користі та емоцій.

6. Перевірте, що включає програма табору. Чи будуть виїзні екскурсії, піжамні вечірки? Чи входить до вартості харчування, транспортування, вхідні білети до музеїв?

7. Також зверніть увагу на ціну. Перевірте конкурентів. Ціна не повинна бути занадто високою, але якщо дуже дешево – теж потрібно задуматись над рівнем послуг.

8. Вивчить всі відгуки про компанію та табори, які вона організовує. Якщо є можливість, поспілкуйтесь з батьками, чиї діти вже відвідували табір та дізнайтеся  їх враження від нього.

9. Дізнайтесь більше інформації про викладачів, які будуть займатись з Вашими дітьми. Який в них досвід та рівень професіоналізму. Важливо, щоб Ваші діти проводили літо з талановитими та успішними людьми.

10. Й на останок, зверніть увагу на приміщення та місця для відпочинку дітей в таборі! Де будуть проходити заняття? Де будуть гуляти діти? Чи справді на свіжому повітрі й в безпечному місці?

Обирайте найкраще для Ваших дітей та проводьте літо драйвово!