601 Views

Святкуємо 10-річчя “Англійська Хелен Дорон” в Україні!

В календарі зимових свят і ще одне улюблене свято наших дітей – День народження мережі “Англійська Хелен Дорон”. Цьогоріч – це свято особливе, адже у цьому році нам виповнилось 10 років!

10-летие Хелен Дорон

Загалом методика Хелен Дорон бере свій початок ще з далекого 1985 року, а от в Україні перший навчальний центр відкрився в м. Одеса у 2004 році. За десять років нашої успішної діяльності в Україні наша сім’я значно розрослася: мережа “Англійська Хелен Дорон” – це 48 навчальних центрів у 18 містах України.

Сьогодні Англійська Хелен Дорон в Україні святкує свій 10-й День народження у широкому колі друзів, понад 10 000 дітей вивчають англійську разом з нами. У нас продовжують навчатись учні, які прийшли до нас ще зовсім маленькими дітьми, сьогодні вони показують відмінні результати, завойовують перші місця на олімпіадах, а деякі навчаються за кордоном. Ми радіємо успіхам та досягненням кожного нашого студента. Девізом нашої діяльності є гасло “ Там де діти понад усе”. Ми намагаємось дотримуватись його у всіх аспектах нашої діяльності та дати дітям усе найкраще.

Святкування

По всій мережі наших навчальних центрів пройдуть святкування з нагоди 10-річчя. В рамках тематичних уроків кожна дитина отримає в подарунок іменну наклейку-сердечко, наклеївши її на велике серце-постер вона таким чином зможе виразити свою любов до “Англійська Хелен Дорон”.

Давайте відсвяткуємо разом 10-й День народження “Англійська Хелен Дорон” в Україні!