3 додатки, які допоможуть запам’ятати нові слова

blank

Хороша англійська – це не лише комплексні знання з граматики, вміння говорити та розуміти співрозмовника, а й багатий словниковий запас. Останній фактор є досить важливим, якщо Ви хочете постійно покращувати свій рівень та мати можливість читати книжки та дивитись фільми в оригіналі. Для багатьох учнів вивчення нових слів є справжнім випробуванням, тож дуже важливо знайти власний спосіб, який буде найефективнішим саме для Вашої дитини. В нас є декілька порад, які полегшать процес вивчення нових слів:

  • Не вчіть забагато слів за один раз. Звичайно, хочеться знати все і відразу, але якщо давати дитині забагато слів в один підхід, результат не буде ефективним.
  • Повторення. Як правило, дитині потрібно почути нове слово від 4 до 12 разів, перш ніж воно буде додане до її словникового запасу.  Тож практика дуже важлива, а ігри та інтерактивні завдання Вам у цьому допоможуть. 
  • Візуалізуйте. Дуже полегшує процес вивчення використання карток та наочності, тож обов’язково спробуйте скористуватися ними.
  • Побач, скажи та запиши. Щоб дійсно знати слово, для дітей, які вміють читати, дуже важливо не лише впізнавати його на зображенні, але й знати, як воно читається та пишеться.
  • Більше читайте. Зараз в інтернеті є широкий вибір книжок для дітей англійською, це дуже корисна практика та джерело нових слів. Ми також пропонуємо Вам спробувати наш додаток для читання Helen Doron Read.
  • Практикуйтеся щодня. Чим частіше Ви будете практикувати англійську, тим кращим буде результат.

Ми підготували для Вас підбірку крутих додатків, що допоможуть Вам в цьому:

  1. Quizlet – це додаток, в якому Ви можете створювати власні словники з конкретної теми, до фільму, пісні чи книги та використовувати вже створені іншими людьми підбірки слів. Після того, як Ви обрали, які слова хотіли б вивчити, приступайте до справи. Тепер для Вас створені картки, на які можна натискати та бачити англійське слово та переклад з іншого боку, або значення слово (для вищих рівнів). Також Ви можете попрактикуватися у вживанні нових слів за допомогою тесту на Spelling, підбір правильної відповіді чи інших варіантів, що допоможуть виявити слова, яким треба приділити більше уваги.
  2. Memrise використовує меми – це допомагає створити яскраву ментальну асоціацію між словами та їх значеннями. Цими мемами, які допомагають створювати зв’язки, можуть бути фотографії, відео, мультфільми. Існують різні способи, за допомогою яких можна перевірити свої знання в Memrise. Memrise також використовує те, що називається “повторенням з інтервалом”, щоб регулярно перевіряти ваш прогрес. Тобто час від часу, вам буде потрібно проходити тести на перевірку вже вивчених раніше слів. Memrise також пропонує автономний режим, щоб ви могли відстежувати прогрес і продовжувати навчання без підключення до Інтернету. 
  3. Fun With Flupe English Words – для наших маленьких студентів ми радимо додаток від Helen Doron English, що допоможе вивчити базові слова в інтерактивній формі. Просто приділяєте цьому трохи часу щодня та вже дуже скоро Ви побачите прогрес Вашої дитини. Усі слова подаються за допомогою зображень та ігор, де можна не лише побачити, як пишеться слово, але й прослухати та попрактикуватися у його вимові. Додаток безкоштовний, тож радимо спробувати вже сьогодні!

Заняття англійською в Хелен Дорон допоможуть вивчити ще більше слів і ігровій формі, а наші викладачі зроблять все, що цей процес був веселим та легким.

icon-1
Scroll to Top