551 Views

Англійська Хелен Дорон 5 років у Львові

1 травня 2013 року відбулася грандіозна подія в житті
навчальних центрів Англійська Хелен Дорон у місті Львові.
В клубі Пікассо стартував комплекс подій з нагоди
святкування 5-річчя методики у Львові, який тривав у місті з травня до вересня 2013 року. Офіційна частина дійства носила соціальний характер і була благодійною, адже всі кошти зібрані з неї пішли на безкоштовне навчання малозабезпечених дітей у місті Львові.

5 років тому, весною 2008 року в навчальний центр міста Львова завітав перший маленький студент. Цьогоріч на це свято знань зміг потрапити кожен малюк, який вивчає англійську за методикою Хелен Дорон, адже навчальні центри міста Львова гостинно запросили відсвяткувати цю важливу подію разом з ними.
Це свято обіцяло багато несподіванок і було присвячене всім маленьким учасникам дійства – діткам. Так малюки потрапили в дивовижний світ, де можливо все, де здійснюються всі мрії і бажання.

 

 

Діти мали можливість виступити на головній сцені клубу, а також познайомитися з Левиком, корінним жителем міста, який і запросив їх у пригоду. І разом з ним малята потрапили у вир театралізованих подій, в ліс, де живуть ведмедики; на поляну, де зустріли коників; у країну, де грали чарівну мелодію музичні інструменти.
Після захоплюючих пригод з Левиком і дракончиком Діді на малюків чекала: розважальна вечірка, шоу мильних бульбашок, а також ігри, конкурси, святковий торт, дискотека разом з улюбленими пісеньками Англійська Хелен Дорон.

Та це лише початок нашого святкування: навесні та влітку в межах проекту “Англійська Хелен Дорон 5-років у Львові” проходитиме цілий комплекс заходів для усіх жителів міста.