749 Views

Повертаємося до школи: плануємо позашкільні заняття Вашої дитини

Чи можуть діти вчити англійську мову після повноцінного навчального дня у школі?

Як батьки Ви дійсно хочете найкращого для своєї дитини. Але кожна сім’я має власне розуміння про те, яким повинен бути баланс між шкільним та позашкільним навчанням, тим більше кожна дитина має власну зону комфорту та потребу в навчанні. Як же можна урівноважити можливості малюка та ймовірне перенавантаження? Чи буде йому це під силу?

Позашкільні заняття

Діти дійсно можуть навчатися після насиченого дня у школі, але необхідно враховувати деякі фактори.

  • Скільки років Вашій дитині?
  • Наскільки завантажений її позашкільний час?
  • Які норми такого навантаження у Вашій країні?

Навчання в задоволення

Насичений навчальний день – ще не значить, що для дитини це занадто важко. Навіть втомлена дитина отримує задоволення  від справді цікавих занять. Але дуже важливо, щоб при відвідуванні позашкільних занять дитина почувала  себе добре і не була хворою, адже це дійсно не піде на користь.

Які ж переваги є у позашкільного навчання?

Позашкільні курси дають прекрасну можливість для дитини реалізувати власні інтереси і потреби. Це допоможе розвинути впевненість в собі, за умови, якщо дитина в позашкільний час розкриває свої таланти та здібності в нових видах діяльності відмінних від шкільних предметів.

Переконайтеся у тому, що заняття веселі та захоплюючі, незалежно від того, що вони навчальні. Після довгого навчального дня дитина краще засвоює матеріал, який подається у вигляді гри, а не як звичайний урок.

Добре побудована методика “Англійська Хелен Дорон” забезпечить легке вивчення англійської мови як другої. Коли дітям весело, вони засвоюють мову без усвідомлення того, що вони вчаться.  Вони йдуть з уроку повними сил та енергії в очікуванні наступного заняття!