1335 Views

Як весело вивчити алфавіт з дитиною?

Основою будь-якої мови, першим кроком в її вивченні, звичайно є алфавіт. Якщо ви дорослий, то вивчити алфавіт буде простіше за аналогією з мовами, які ви вже знаєте. Але якщо говорити про дитину, яка ще не знає букв своєї рідної мови, тут ви зіткнетеся з деякими труднощами. Перш за все, деякі літери просто будуть неймовірно складними для запам’ятовування, наприклад G, H, J. А такі, як d і b, будуть досить часто плутатися.

Не дарма діти знають і вчать улюблену всіма пісню з алфавітом. Така проста мелодія, але в той же час неймовірно корисна для запам’ятовування порядку букв. Діти дуже швидко починають правильно підспівувати, а з часом зможуть змагатися в швидкісному прочитанні алфавіту. Тому при вивченні англійських букв доречним буде показувати відео або хоча б слухати аудіо з піснею ABC. З іншого боку, я, як вчитель, неодноразово стикалася з проблемою, що дітки не знають, як виглядають літери, а знають лише їх порядок в алфавіті. Тому важливо з самого початку поступово вивчати кожну букву, приділяючи кожній з них достатньо часу та уваги. Так само варто відразу вводити великі і маленькі літери.

Як же перетворити процес вивчення алфавіту в веселу гру? З методикою Helen Doron діти ніколи не занудьгують. На уроках ми граємо у всілякі ігри як із готовими матеріалами у вигляді магнітного алфавіту, пазлів, м’яких букв, постерів, карток, так і з матеріалами, виготовленими нашими викладачами. Дітки будуть годувати Алфавітоїда літерами, грати в гігантську напільну гру, де вони зможуть стрибати і називати букви, виліплювати їх з пластиліну, грати в БІНГО, меморі гейм, зіставляти велику і маленьку літеру, оформлені на яскравих картинках, малювати їх пальчиками, навіть робити печиво з абеткою! А для дітей віком 4-6 років ми запропонуємо захоплюючі мультики, де з кожною серією та веселими героями вони будуть дізнаватися все нові і нові літери.

Вчити алфавіт цікаво, а з Англійська Хелен Дорон – ще й весело!
Ірина Строменко,
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон