1149 Views

Англійська для малюків: як зацікавити та вмотивувати до навчання?

Вивчення іноземних мов – необхідне і водночас цікаве заняття. Воно допомагає розвивати пам’ять, мислення , відкриває великі перспективи і можливості у майбутньому. Головним чинником вивчення англійської мови є мотивація, але вмотивувати дитину до навчання не так легко. Для початку ми повинні розуміти, що дітям цікавіше  пізнавати нове  у грі.  На зміну  нудних «дорослих» уроків прийшла ера захопливих та розвиваючих занять.

  • Звичайну дитячу гру легко перетворити на інформативне та корисне заняття, якщо просто з дитиною  гратися і говорити англійською.  Дайте малюку все помацати, покрутити, потримати у руках і озвучуйте, що це за іграшка, що вона може робити. Не бійтеся починати занадто рано, навпаки англійська мова для дитини буде як рідна, якщо почати змалку. Але робити це потрібно обережно, не змушуючи, а зацікавлюючи і обов’язково з хорошим настроєм!
  • Всі діти обожнюють дивитись мультфільми і тут можна провести час з користю, просто знайти мультфільм англійською. Всі знайомі герої раптом заговорять іноземною мовою і дитині буде надзвичайно цікаво і важливо знати про що ж вони розмовляють. 
  • Англійська для малюків –  це гра, в якій можна придумати безліч рухливих і веселих ігор, під час яких легко буде вивчити частини тіла або дії які ми виконуємо щодня. Дітям важливо пізнавати нову інформацію через рухи! Тому, ще один чудовий спосіб зацікавити дитину  до навчання це музика. Насолоджуйтесь разом веселою музикою, спробуйте разом дізнатись про що йдеться у пісні, вчіть слова, співайте і танцюйте разом!
  • Вивчайте нові слова мимохідь, йдучи по вулиці рахуйте машини англійською мовою, називайте їхні кольори, в зоопарку вивчайте тварин, в магазині овочі, фрукти і багато багато різного. Максимально занурюйтесь разом з дитиною в мовне середовище.

Ми живемо у високоінформативному світі в якому існує багато цікавих додатків для дітей, де в ігровій формі дітлахи запам’ятовують нові слова  легше і швидше. В школі Англійська Хелен Дорон ви знайдете додатки навіть для наймолодших з цікавими героями, казками та піснями. 

Заохочуйте свою дитину до вивчення іноземної мови, хваліть. Дітям дуже важливо почути, що ви ними пишаєтесь. Якщо  малюка правильно мотивувати, він буде із задоволенням непомітно для себе вбирати нову інформація і головне якісно та зацікавлено.