559 Views

Готуємо учнів до Cambridge ESOL

Вивчення англійської мови Львів для дітей сприяє всесторонньому розвитку дитини, стимулює роботу мозку та збільшує інтелектуальний потенціал дитини. Завдяки методиці Хелен Дорон, ми прищеплюємо дітям любов до англійської мови у Львові. Заняття англійської мови для дітей у Львові проходять в ігровій формі, з використанням інтерактивних матеріалів та сучасних технологій. І найголовніше з врахуванням вподобань діток. Все це звучить, як суцільна розвага, тому ми щороку тестуємо наших студентів за допомогою Cambridge ESOL. Тестування підтверджує ефективність методики, рівень знань та щороку висвітлює прогрес у студентів.

Як проходить тестування знань?

В навчальних центрах Англійська Хелен Дорон Готуємо учнів до Cambridge ESOL протягом року. Тестування YLE Tests складають дітки віком від 7 до 12 років. Тести поділяються за віком:

Starters – рівень А1, 7-9 років

Movers – рівень А1, 9-10 років

Flyers – рівень А2, 10-12 років

Тестування – це стрес чи користь?

Тестування – гарний спосіб перевірити знання дітей та ефективність методики. В навчальних центрах Англійська Хелен Дорон Ви зможете отримати безкоштовно один з найавторитетніших у світі сертифікатів, що підтверджують мовну кваліфікацію. YLE Tests проводяться у 55 країнах світу. І найголовніше складання іспиту – це додаткова мотивація повторити вивчений матеріал.

Це маленький крок до успішного майбутнього Вашої дитини.

Реєструйтесь з 13 жовтня в навчальних центрах Англійська Хелен Дорон та безкоштовно перевірте ефективність вивчення англійської мови.

Запис на пробні тестування YLE Tests в адміністраторів. (067) 505-43-33. Кількість місць обмежена.