627 Views

Англійська для малюків. Випускний у Чернівцях

Сьогодні у малечі свято. Перший в житті випускний!

Англійська для малюків Чернівці

Англійська для малюків Чернівці

Наші найменші студенти провели останнє заняття курсу It’s a Baby Dragon з неймовірною радістю та енергією. А ми безмежно щасливі, тому що наші діти отримали знання і силу позитивних емоцій протягом навчання, та успішно переходять на наступний курс унікальної, захоплюючої програми англійська для дітей.

Курс англійської мови для дітей Чернівці

Щоб влітку малеча продовжувала практикувати англійську мову, ми подарували цікаву настільну гру, яку зручно використовувати як вдома, так і в дорозі.

Сертифікат Курс англійської мови для дітей Чернівці

Курс It’s a Baby Dragon

Яскравий курс весело та цікаво познайомив дворічних діточок з живою англійською мовою. Вони вивчали англійську так само природно, як і рідну мову: за допомогою ігор, пісень, історій про пригоди принца Sam, котика Fluffy та дракончика Didi та цікавих завдань відповідно їх віку.

Курс Fun with Flupe

На наступному курсі Fun with Flupe діти продовжать всебічний розвиток (логіка, пам’ять, асоціативне та абстрактне мислення, дрібна моторика, тактильні відчуття, різноманітний сенсорний досвід). Слідкуючи за пригодами головних героїв у казковому світі віршів, діти продовжать знайомитися з правильною вимовою й основними структурами англійського речення; вчитися вести діалог, задавати і відповідати на запитання, розповідати про себе.