Вивчаємо англійську мову граючи

blank

Кращий час для діток почати вивчати англійську мову – це вік від народження до 6 років, адже дитина пізнає все в грі, а значить і англійську мову слід вивчати граючи.

Говоріть з малюком на англійській мові

Якщо ви добре володієте англійською, то намагайтесь частіше розмовляти зі своїм малюком. Навіть короткі фрази, як «I love you» (люблю тебе), або прохання «come here» (йди сюди), “give me» (дай мені) «find» (знайди) – відмінний початок. Маленькі діти сприймають інформацію візуально і на слух, тому чим частіше слухати вже знайомі слова і вирази, тим швидше запам’ятається їх вимова.

Для перекладу значення слів найкраще підійдуть картинки. У три роки дитина має здатність до аудіювання, яка з віком поступово втрачається. Чим більше дитина чує англійську мову, тим краще її запам’ятовує.

Дивіться, співайте і вибирайте слова і фрази, які можна ввести в повсякденне життя. Починати краще з легких слів, наприклад назв квітів, фруктів і овочів. Розширюйте словниковий запас, особливу увагу приділяючи дієсловам, адже саме вони допоможуть зрозуміти сенс іноземної мови.

Дивіться мультики і дитячі телепередачі

При перегляді мультиків англійською, звертайте увагу дитини на те, що і як говорять головні герої мультфільму. Якщо ви не володієте англійською мовою, для початку можна використовувати слова, які вивчалися ще в школі: run – бігати, jump – стрибати, fly – літати, smile – посміхатися, cry – плакати. Прекрасною ідеєю стане читання простенької казки на ніч англійською мовою або перегляд барвистого словника з яскравими ілюстраціями.

Зробіть свої заняття англійською мовою регулярними

Гра в англійську мову повинна бути регулярною. Батьки часто вибирають певний час для гри з малюком. Наприклад, в певний день тижня можна розмовляти з дитиною англійською, дивитися мультики – все що завгодно, головне, щоб все це було на англійській мові.

Підтримуйте в дитини інтерес до англійської мови

Якщо дитина втрачає інтерес до завдання, не наполягайте на його продовженні. Краще зробити перерву, а потім повернутися до роботи, за умови, що дитина хоче продовжувати. Робіть ваші уроки яскравими і різноманітними.

Захоплюючий процес вивчення англійської мови – це найкраще, що можна зробити для своєї дитини. Підкріплюйте інтерес до англійської різними іграми, наприклад, з алфавітом, в лото або використовуючи пальчикові ігри. Вони будуть ідеальні для початківців. Для малюка вивчити мову – не проблема, головне – його зацікавленість заняттями, на яких він малює, співає, розмовляє і багато рухається.

icon-1
Scroll to Top