474 Views

Чому з Хелен Дорон англійська вивчається як рідна

В якому віці найкраще починати вивчення другої мови?

Коли йдеться про вивчення другої мови, то чим раніше, тим краще. Діти починають вивчати рідну мову ще в животі у матері. Від народження діти розпізнають інтонації та голоси навколо. Дослідження показують, що граматику можна вивчати лише так, як вивчається рідна мова – до семирічного віку. Після семирічного віку дитина вже не навчиться розмовляти іноземною мовою так, як рідною.

У чому переваги двомовності?

Двомовність має багато переваг. Очевидно, що перша з них – це знання ще однієї мови, що дає більше можливостей для розвитку та досягнення успіху. Вивчення ще однієї мови означає, що мозок дитини розвивається неймовірно швидко, в дуже ранньому віці, коли він ще росте. Тому вивчення однієї, двох чи трьох мов означає, що в дитини буде більше інтелектуальної сили для будь-яких занять у майбутньому. Справжню двомовність неможливо розвинути після шести-семирічного віку. Для того, щоб Ваша дитина справді була двомовною, починати вивчати мову потрібно ще у ранньому віці. Методика Хелен Дорон дозволяє дитині вивчати мову як рідну.

Чим відрізняється методика Хелен Дорон від інших методик вивчення мови?

Методика Хелен Дорон унікальна й оригінальна, природна та проста. Це визнана та апробована методика викладання англійської мови для дітей віком від 3-х місяців до 17 років. Основною складовою навчання є невимушена атмосфера гри та сприйняття англійської мови як рідної. За цією методикою діти навчаються вчитися, спілкуватися, пізнають навколишній світ, розвиваються як самостійні впевнені в собі та освічені особистості.
Система занять розроблена так, щоб діти не тільки вивчали англійську мову, але й розвивали моторику, мовний апарат, асоціативне мислення, елементи логіки, математики. Заняття за методикою Хелен Дорон – це чітка і продумана система регулярних занять у веселій, дружній атмосфері, що створюють позитивну мотивацію. Завдяки цій методиці діти вивчають мову як у навчальних центрах Англійська Хелен Дорон, так і вдома, граючись та займаючись своїми справами, вони прослуховують аудіо матеріали у фоновому режимі. Безкоштовний доступ до навчально-пізнавльного інтернет-порталу www.KangiClub.com дозволить дитині самостійно продовжувати подорож у світ англійської мови. Все продумано до найменших деталей аби досягти найкращого результату, і що, найголовніше, все це – зроблено з любов’ю до дітей.