951 Views

Співпраця з журналом “Малюк Котя”

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» на вул. Антоновича в рамках всесвітньої соціальної кампанії “Young Heroes” співпрацює з дитячим журналом “ Малюк Котя ”. Наші студенти долучилися до створення номеру, присвяченому птахам, що живуть у дикій природі.

Спочатку урок англійської

На занятті з англійської мови ми обговорили, яку важливу роль відіграють птахи в природі та житті людини.

Голосієво Англійська для дітей

На Землі існує більше 9000 видів птахів. Вони мають крила, пір’я та дзьоб. Птахи живуть як в дикій природі, так і поблизу людей. Недалеко від водойм мешкають водоплавні птахи (качки, казарки, гуси, лебеді). У полях, степах і лісах мешкать горобці, синиці, шпаки, солов’ї,  ластівки, снігурі та інші. А ви знали, що існують «птахи-миші»?  Свою назву вони отримали за колір оперення і за вміння швидно пересуватися в кущах.

Голосієво Англійська для дітей Антоновича

Англійська для дітей

Діти обожнюють веселощі та гру. Тож англійську в нашому центрі на Голосієво ми також вчимо в ігровій формі. Адже завдяки позитивніми емоціям краще запам’ятовується.

Гра англійська Голосієво

Ось які назви птахів ми вивчили:

1) Синиця – Tit
2) Голуб – Pigeon
3) Либідь – Swon
4) Горобець – Sparrow
5) Дятел – Woodpecker
6) Соловей – Nightingale
7) Зозуля – Cuckoo
8) Лелека – Stork
9) Каченя – Duck
10) Лелека – Stork
11) Горобець – Sparrow

Крім рухливих ігор ще дітям дуже спадобалася гра-головоломка. У розмаїтті букв студенти намагалися якомога швидше знайти необхідні літери, щоб скласти слова. Гадаєте перемогла дружба? Звісно! Командна робота і знання були на висоті.

Пазл Голосієво Англійська для дітей Антоновича
Такий тип гри розвиває логічне мислення, увагу, пам’ять та уяву.

Слова Літери

Київ англійська дітям

Творчість

Для закріплення вивченного матеріалу ми попросили учнів намалювати улюблених птахів або тих, які найбільше запам’яталися. Малюнки наших студентів були надруковані у рубриці “Весела англійська” в дитячому журналі “ Малюк Котя ” за жовтень. Тепер діти зі всієї України теж можуть долучитися до вивчення англійської мови в ігровій формі. Вони можуть потренуватися читати і писати англійською назви птахів.

 

Малюнки журнал Малюк Котя