648 Views

Кругосвітня подорож у літньому таборі

дівчинка-літо

Ось і наблизилось довгоочікуване літо, а разом з ним і багато вільного часу. Позаду рік напруженого навчання, гурткових занять та виснажливих секцій. І хоча, літо – це пора відпочинку та веселощів, ми б хотіли вам порадити як з користю спланувати канікули ваших дітей!

 

Відомо, що зараз не є проблемою знайти доступний табір для літнього відпочинку, та все ж при такій варіативності складно зробити всій правильний вибір. На сьогодні існує велика кількість літніх таборів із цікавими розважальними програмами. Це чудова можливість без перевантаження та нав’язливих планових уроків збагатити дозвілля юних мандрівників.

В свою чергу, ми раді вам повідомити, що з Helen Doron English, у вас з’являється унікальна можливість не покидаючи  країни, здійснити кругосвітню подорож материками й океанами, яка дозволить їм не лише помітно удосконалити англійську мову, але й розширити просторові знання.  При цьому їх супроводжують не лише досвідчені викладачі нашої школи, а й любі серцю герої улюблених курсів. Це чудова можливість в ненав’язливих умовах познайомитись з неповторною авторською методикою нашої школи.

Впродовж дня діти спілкуються  виключно англійською, й їм це дійсно подобається! Заняття у таборі зовсім не схожі на звичайні уроки, скоріше це послідовність вечірок та експедицій, експериментів та майстер-класів, прогулянок та ігор з постійною розмовною практикою. Ми активно використовуємо нову лексику, спілкуємося на різні теми, враховуємо зацікавлення дітей та використовуємо індивідуальний підхід до кожного.

В рамках табору, ми також приділяємо увагу розвитку креативного та критичного мислення. Під наглядом викладачів  діти вчаться працювати в команді, приймати спільні рішення, чути одне одного.

На  ваших дітей чекає незабутній відпочинок в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з першокласними викладачами.

Завдяки яскравим активним заняттям та відповідальним викладачам табори Helen Doron English  спонукають дітей з року в рік повертатися назад. Наші табори – це море емоцій в поєднанні з активною практикою англійської.

Катерина Цибаровська, викладач “Англыйська Хелен Дорон”, Київ, Осокорки.