708 Views

Важливість прослуховування аудіоматеріалів Хелен Дорон


Кожен, хто мав нагоду познайомитись з методикою Хелен Дорон, знає, що одним з факторів вивчення мови є постійне прослуховування аудіоматеріалів та перегляд відеоматеріалів.

Проте, на жаль, багато батьків забувають про цей момент.

Ні для кого не секрет, що при вивченні іноземної мови, учням завжди радять окрім відвідування занять та виконання домашнього завдання, прослуховувати пісні, дивитися прості відео з участю носіїв мови,  тобто розвивати навички аудіювання. Слід пам’ятати, що найефективніший і швидкий спосіб – це створити середовище максимально наближене до природних умов використання мови.

Я, як вчитель навчального центру Англійська Хелен Дорон, одразу помічаю, які діти слухають пісеньки, грають в ігри на порталі Kangi Club kangiclub.com чи дивляться мультфільми. Це дуже легко виявити, адже дітки (особливо маленькі) говорять цілими реченнями, прекрасно знають пісні та лексику уроків. Я не кажу про те, що діти, які чують англійську мову тільки на уроках, не запам’ятовують нічого. Звісно, результати є, проте, чому б не брати максимум від занять? Якщо перед Вами стоїть вибір між знанням окремих слів та можливістю говорити реченнями, що оберете Ви? На мою думку вибір простий. Тому давайте дамо нашим діткам насолоджуватися мовою в повному обсязі.


Катерина Бершак,
Викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон