Відгук мами студентки курсу “Baby’s Best Start”

blank
Тільки дізнавшись про свою вагітність, я вже точно знала, що моя дитина буде найкращою, найкрасивішою і звичайно ж найрозумнішою! Звичайне бажання будь-яких батьків.
 

Безсумнівно, для кожної мами її дитина найкраща, але для того щоб вона стала розвиненою і розумною, батькам треба постаратися. Дуже багато залежить від оточення, від інтелектуального розвитку сім’ї, від рівня розмов у колі сім’ї, від інтересів батьків. З цими факторами, на мою думку, в моїй родині все склалося, але додатковим розвитком дитини я була націлена займатися з народження.

З першої хвилини життя я розмовляла з дитиною, розповідала їй про все на світі, співала пісні, читала книжки і розповідала захоплюючі історії. Приблизно з місяця, я почала розвивати зорові, слухові та тактильні рефлекси своєї дівчинки. Знайомила з брязкальцями з різних матеріалів і які видають різні звуки, давала їй слухати гарну музику, звуки природи і танцювала з нею, робила різні гримаси, а вона повторювала за мною!

 

До трьох місяців в моєму арсеналі вже були розвиваючі картки за методикою Домана на двох мовах: українською та англійською (з особистого досвіду я переконана, що сучасній дитині і дорослій людині апріорі необхідне знання іноземної мови). Для мене важливо, щоб будь-яке заняття приносило задоволення моїй донечці, тому я завжди підбирала час, коли вона сита, не хоче спати і в хорошому настрої. Будь-які розвиваючі заняття завжди проходять в ігровій, захоплюючій формі.

Коли Софійці виповнилося 6 місяців, я почала шукати дитячі центри розвитку. У столиці їх дуже багато, тому обирати було з чого. У моїй пішохідної доступності я відібрала понад 30 центрів, які брали дітей з пів року, і обіцяли, що Моя дитина стане вундеркіндом. Мені цього не треба, для мене було важливим методика викладання, викладацький склад, досвід і отримані результати. Також я звертала увагу на розташування центру, інтер’єр, навчальні матеріали та кількість діточок в групах. Проаналізувавши всю інформацію, я відібрала 5 центрів розвитку, серед яких були і групи з всебічним розвитком, і курси англійської мови.

blank
 

На сайті мережі Хелен Дорон я прочитала, що на заняттях діти не тільки вивчають англійську мову як рідну, а й приділяють особливу увагу соціальному, музичному, фізичному і творчому розвитку малюка. Ми записалися на безкоштовне пробне заняття в два учбові центри (обидва були поруч), сказати відверто, рівень занять не сильно відрізнявся, тому я вибирала зручний для нас з донечкою час.

Спочатку, для мене було незвичним і незрозумілим, що заняття проходять виключно англійською мовою, ні слова рідною для дитини. Але як же я була здивована, що моя дитина вже на першому занятті розуміла викладача і виконувала всі завдання. Заняття тривало 45 хвилин, протягом яких діти слухали пісні, дивилися відео, виконували завдання, спілкувалися між собою, і все англійською мовою! Додатково, вдома я завжди їй  включала англомовні пісні і мультфільми для закріплення матеріалу. Всі заняття завжди різноманітні та цікаві. Було багато тематичних і святкових уроків.

Зараз нам 1 рік, ми продовжуємо ходити в Англійська Хелен Дорон,і я вже бачу перші результати навчання: моя маленька Софі розуміє викладача, виконує різноманітні завдання та любить англомовні пісні, які входять для кожного курсу школи. Але не це головне для мене, як для мами. Для мене дуже важливо те, що моя дитина в навчальному центрі Англійська Хелен Дорон вчиться дружити, проявляти свої емоції, радіти життю.

До речі, в нашому житті вже є корисна комп’ютерна гра, якій ми регулярно приділяємо увагу – це Kangi Club від Helen Doron. Це мобільний додаток, який встановлено на моєму телефоні і завжди допомагає нам у дорозі, в черзі – вчимо нові слова, розвиваємо пам’ять і уяву.

Ні, я не шалена матуся, яка знущається над дитиною і реалізовує на ній свої амбіції. Я любляча мама, яка бажає для своєї донечки яскраве дитинство, щасливе майбутнє і багато перспектив. У нашому житті є і баловство, і походи в дитячі розважальні центри, ляльковий театр з братом і щоденні прогулянки парком. Ми багато читаємо, подорожуємо і проводимо час всією родиною.
 
Радимо Вам приєднатись.
icon-1
Scroll to Top