489 Views

Соціальна кампанія: одеські малюки за екологію на планеті

Міжнародна мережа “Англійська Хелен Дорон” у квітні-червні 2017 року провела всесвітню акцію “Young Heroes“.  Вона спрямована на навчання дітей бути повноправними членами  суспільства. Навчитись допомагати слабким, безпорадним і малозабезпеченим, зберігати країну та навколишнє середовище. В рамках цієї соціальної кампанії заохочували дітей та підлітків створити свій проект допомоги.

Учні одеського центру в Приморському районі, на вул. Говорова разом зі своїм викладачем Сівілією запропонували акцію зі збору  батарейок.

Соціальна кампанія в Одесі. Батарейка

Діти дізналися, що найбільший в Європі завод з переробки акумуляторних батарей знаходиться в Україні. Завод називається “Аргентум” і розташований у місті Львові. Він може переробляти 1 тонну старих батарей та акумуляторів за день. Але … це не працює. Чому? Тому що він не має достатньої кількості живлення від людей та організацій. Тонни акумуляторів викидаються у сміттєві кошики по всій нашій країні щодня. Волонтери зі всієї України збирають використані батареї та відправляють їх в “Аргентум”.

Діти центру зібралися та разом із батьками,  друзями збирали батарейки для “Аргентума”. В цьому проекті нам дуже допомагав Музей Цікавої Науки. Англійська Хелен Дорон – Одеса вдячна Музею за ідею і допомогу в організації, а також за подарунки, надані дітям, які брали участь у проекті.

Соціальна кампанія в Одесі. Батарейка