75 Views

Як обрати навчальну програму, що підійте саме Вашій дитині?

✏️Компанія Helen Doron Ukraine пропонує більше 25 програм з урахуванням віку студентів та їх рівня володіння англійською мовою. Всі вони розроблені за авторською методикою, де діти вивчають англійську, як свою рідну.

📍Перш за все, Вам потрібно обрати зручний для Вас центр та записатися на демонстраційне заняття. Адміністратор центру допоможе підібрати курс, спираючись на:
✅вік Вашої дитини
✅рівень володіння англійською
✅чи вивчала дитина англійську раніше
✅зручний для Вас час занять
✅формат навчання

Наші найменші студенти від 3 місяців весело та з користю проведуть час на своєму першому занятті в Англійська Хелен Дорон, де вони разом з іншими учнями будуть вивчати нові слова та структури, співати, грати та багато рухатись.

Для студентів-підлітків є онлайн-тест, який допоможе визначити рівень володіння англійської та попередньо визначити курс для Вашої дитини, а викладач проведе розмовну співбесіду під час демонстраційного заняття та порекомендує відповідну навчальну програму.

✏️Хочете відчути переваги навчання за методикою Англійська Хелен Дорон? Записуйтеся на безкоштовне демонстраційне заняття вже сьогодні. Просто заповніть форму у нас на сайті.

Запис на пробний урок