1357 Views

Як двомовність впливає на розвиток дітей?

В умовах сьогодення вміння говорити англійською вже не є забаганкою, це необхідна складова сучасної людини. Й чим раніше розпочнеться вивчення мови, тим краще й легше буде проходити процес навчання. 

Прекрасно, якщо в сім’ї батьки успішно практикують англійську й дитина від народження має можливість сприймати її на слух. Та навіть якщо це не так, завдяки курсам англійської мови для дітей та англомовним садочкам, в Україні склався сприятливий клімат для вивчення англійської мови. 

У школі англійської мови «Helen Doron English» діти повністю поринають в англомовне середовище, де вивчають англійську мову як рідну.  Завдяки цьому немовля з народження вчить дві мови, з раннього дитинства тренуючи пам’ять і увагу. 

Людей, котрі вправно володіють двома мовами, поперемінно використовують їх, називають білінгвами.

Як показує практика, діти-білінгви читають і аналізують швидше за своїх однолітків, які володіють лише однією мовою. Більш того, у дітей, які опановують дві мови до 5 років, краще розвивається частина мозку, що відповідає за швидкість мови.

Звичайно спочатку малюки плутаються, поєднують слова з обох мов в одному реченні.  Та завдання вчителів англійської мови – навчити не просто перекладати з української, а мисли англійською, будувати речення інтуїтивно. 

Як тільки дитина піде до навчального центру, в її мовленні почне переважати та мова, якою проходить навчання. А наші викладачі англійської мови працюють без перекладу, адже доведено, що мозок дитини дуже гнучкий, тому вона досить швидко буде переходити на мову, якою з нею спілкуються.

Якщо малюк ходить у англомовний дитячий садок, то мова, якою він спілкується з іншими дітлахами та викладачем, буде для нього на першому місці. 

Важливим фактором є і частота вживання англійської. Таким чином, якщо батьки хочуть ввести дитину в англомовне середовище, і навіть вдома розмовляють англійською, це помітно пришвидшить опанування мовою.

Результати навчання англійської в нашому центрі засвідчують, що до півтора року в дітей формується достатній словниковий запас англійських слів, звісно, за умови регулярного відвідування занять. При цьому, пізніше, умовно в два-три роки, дитина без проблем буде варіювати між англійською та українською мовами – залежно від того, з ким розмовляє. 

Щоправда, для досягнення результатів важлива зацікавленість самих батьків, адже діти вбирають у себе все почуте, а частота цієї інформації залежить від вас!

Катерина Цибаровська, викладач центру англійської мови Helen Doron English

Приєднуйтесь до вивчення англійської мови вже сьогодні та отримайте перше заняття в подарунок!