3172 Views

Наші студенти успішно склали іспити Cambridge 2019

іспити Cambridge English Language Assessment

Мільйони людей в усьому світі щороку складають іспити на підтвердження рівня володіння англійською мовою з метою отримання роботи, вступу на навчання, еміграції тощо.

20 квітня 2019 року студенти Англійська Хелен Дорон успішно склали іспити Cambridge English Language Assessment рівня Young Learners, підтвердивши свої знання з англійської мови, здобуті під час занять в навчальному центрі Helen Doron English.

Навіщо здавати ці іспити?

Підготовка до іспиту та складання міжнародних іспитів значно підвищують зацікавленість дітей у вивченні англійської мови. Участь в Кембриджських іспитах допомагає краще розібратись у структурі іспитів, а отримані сертифікати є доказом серйозного ставлення до навчання при вступі до університету і, головне, є підтвердженням знання англійської мови на міжнародному рівні й можуть бути зараховані як результати ДПА та ЗНО.

Основна мета іспитів – допомогти дітям набути впевненості у своїх знаннях та підвищити зацікавленість у подальшому вивченні мови.

Всі студенти, які складали іспити Cambridge English Language Assessment, отримали сертифікат міжнародного зразка, який має необмежений термін дії та визнаються численними міжнародними університетами, компаніями та освітніми установами. Всі діти склали іспити на високому рівні й задоволенні своїми результатами.

Наразі, студенти від 12 років готуються до складання іспитів Cambridge Exams for Schools, які відбудуться 8 червня в навчальному центрі Англійська Хелен Дорон. Побажаємо їм успіхів!