377 Views

Мультфільми англійською для дітей

Мультфільми – це не лише весело, а й корисно. Так само, як дорослі досить часто вивчають іноземні мови за фільмами та серіалами, діти можуть вдосконалювати свої знання з англійською за допомогою мультфільмів. Тому дуже важливо підібрати круті мультфільми, які не лише будуть цікавими та захоплюючимі, але й навчатимуть Вашу дитину цінностей та любові до оточуючого світу.

На заняттях в Англійська Хелен Дорон наші студенти навчаються за авторськими мультфільмами, які були розроблені експертами з педагогіки та лінгвістики відповідно до вікових особливостей дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

На занятті діти разом з викладачем переглядають епізод зі свого курсу та поступово вивчають нові слова та конструкції, що зустрічаються у ньому. Окрім цього, вони переглядають цей мультфільм вдома, а також слухають у фоновому режимі (це основа нашої методики). Як результат, вони чудово розуміють значення слів та виразів у контексті та вчаться використовувати їх на практиці.

Що саме вивчають студенти під час перегляду мультфільмів від Англійська Хелен Дорон:

  • нові лексичні та граматичні конструкції в контексті;
  • базову лексику необхідну для почтакового рівня;
  • синоніми та антоніми вже знайомих слів;
  • життєві цінності та базові поняття (різниця між добром та злом, дружба, родина, допомога та. багато іншого);
  • збереження навколишнього середовища та захист тварин;
  • енциклопедичні знання (різновиди птахів, метеликів, мавп, павуків, квітів та багато іншого);
  • багато пісень та римовок з рухами;
  • традиційні англійські пісні та колискові (наші найменші студенти).

Окрім цього, рекомендуємо також дивитися освітні мультфільми та шоу на YouTube та Netflix. Ось декілька гарних прикладів:

“Octonauts”. Октонавти – це динамічна команда з восьми сміливих дослідників морських глибин, які живуть на підводній базі – Октопод з різноманітним флотом водних машин. Екіпаж Октонавтів щоразу поспішає на допомогу, як тільки в підводному просторі трапляються неприємності. У перервах між боротьбою з небезпеками смілива вісімка зустрічається з водними мешканцями і пізнає таємні куточки морських глибин.
“YooHoo to the Rescue”. Юху та його друзі. Маленький єнот на ім’я Юху проживає в чарівному вічнозеленому лісі. Однак люди поступово вирубують його, перетворюючи в пустелю. Тоді Юху і його друзі вирушають в небезпечну подорож, щоб відшукати магічні насіння Дерева Життя, які допоможуть їм врятувати їх домівку.
“Word Party”. Познайомтесь з Бейлі, Френні, Кіпом та Лулу, чотирма милими і чарівними тваринками-немовлятами, які будуть вчитися разом із Вашою дитиною.
Пишіть свої рекомендації у коментарях!