546 Views

Який він, ідеальний навчальний центр англійської мови для дітей?


Протягом останнього десятиріччя школи іноземних мов для дітей набувають все більшої і більшої популярності.

Разом з цим зростають і вимоги батьків до самої школи. Великі міста пропонують широкий вибір таких освітніх закладів. Кожен може підібрати саме свій ідеальний варіант.

Перш за все варто зразу зазначити те, що центр іноземної мови для дітей – це не тільки яскраві матеріали, світле просторе приміщення та доброзичливі посмішки викладачів. Перш за все такий центр має бути безпечним для дітей! Хоч діти як правило і знаходяться під пильним наглядом батьків чи викладачів, та все ж слід уникати безліч речей, таких як слизька підлога, дрібні предмети в доступних для студентів місцях, гострі кути на столах чи стільцях, вже не кажучи про відкриті розетки та предмети, що можуть легко розбитися.

По-друге – матеріали, що використовуються на уроці, меблі, килими, іграшки мають систематично піддаватися термічній обробці. Як правило, для дітей важливо мати тактильний контакт з навколишнім середовищем, а якщо це середовище забруднене, то є великий ризик захворіти.

По-третє – у навчальному центі іноземних мов мають працювати досвідчені, кваліфіковані, дружелюбні викладачі та панувати доброзичлива атмосфера, щоб дитина йшла із задоволенням і чекала наступної зустрічі.

Звісно, у кожного своє розуміння поняття ідеального центру англійської мови для дітей. Але всі ми єдині в тому, що в такому центрі мають любити Вашу дитину. Команда Хелен Дорон від всього серця поділиться своєю любов’ю  з Вами та Вашими дітьми. Ми невпинно працюємо над собою, не зупиняємося на досягнутому, адже вдосконалюватися це не тільки необхідно, а ще й приємно!

Наталія Козіна,
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон