858 Views

Як дітям легко та невимушено заговорити англійською

Знання англійської – необхідна умова успішної кар’єри і цікавого життя. Що ж можуть зробити батьки, щоб дитина заговорила англійською мовою якомога швидше?

Англійська для дітей з батьками

Ось декілька порад про те, як впровадити англійську вдома. Ці рекомендації можуть бути корисні і тим, чиє чадо відвідує заняття в навчальному центрі Helen Doron English і тим, хто вчить дитину самостійно.

Спочатку говорити

В першу чергу потрібно вчити дитину говорити англійською, а не читати іноземні слова і тексти, й вже точно на перших порах їх не писати. Для цього придумайте символ перемикання на англійську (жест, іграшку, слово), який дозволить дитині зрозуміти, що настав час англійської.

Більше слухати

Ваш юний учень повинен якомога більше чути англійську мову – за рахунок цього у дитини з’являється уявлення про фонетичний cклад мови. Тому сміливо включайте пісні англійською, слухайте разом англійські новини, дивіться мультики і фільми.

Англійська 360

Створіть вдома англомовну атмосферу. Купуйте книги, картки, плакати, настільні ігри, журнали, іграшки – все те, що допоможе Вашій дитині пізнати англійську. Все це без сумніву дасть свій результат.

Читайте англійською

Читайте англійською мовою з дитинства. Читайте казки, повторюйте їх, роблячи паузи, тоді дитина буде доповнювати вже знайому історію. Спробуйте обіграти одну з історій з дитиною разом з іграшками, друзями або родиною.

Англійська у побуті

Можна також впровадити англійську в Ваш розпорядок дня, вибрати один з щоденних періодів, коли Ви будете говорити англійською. Це може бути сніданок, вечірні процедури або прогулянка на вулиці. Говоріть про все, що знаєте. Лексичний запас можна поповнити в книгах або в інтернеті. Не соромтеся вчитися разом з Вашим малюком. Це покаже йому, що Ви готові змінюватися й розвиватись разом з ним.

Найголовніше, щоб дитині було цікаво, не забувайте про його захоплення й індивідуальні особливості. Впроваджуючи такі повсякденні поради, результат не змусить себе чекати. А якщо Вам потрібна підтримка в цій справі, то наші викладачі допоможуть Вашому малюку заговорити англійською якомога раніше!

Маргарита Волкова, викладач “Англійська Хелен Дорон” у Києві на Позняках.