1297 Views

Навіщо дітям читати комікси?

Випуск №6 рубрики #readingsuperpower про нестандартні форми читання

За останні кілька років в світі з’явилося дуже багато коміксів і фільмів про супергероїв. Здається, що кожен фільм про супергероїв, який виходить, ставає новим хітом. Marvel або DC – кожен з них є блокбастером. “Месники”, “Ліга Справедливості”, “Бетмен”, “Залізна Людина” і “Тор” – всього лише кілька самих популярних коміксів і фільмів. Не дивно, що діти хочуть читати про персонажів, яких вони бачать на екрані.

комікси

У той же час зацікавлені батьки задають питання. Одне з них: чи повинні їх діти читати комікси? З якоїсь причини у читання коміксів досить погана репутація. Раніше їх розглядали як нестандартну форму читання. Два величезних шанувальника коміксів, не тільки в дитинстві, але і в дорослому житті, були двома з найвідоміших виконавців всіх часів. Елвіс Преслі та Дін Мартін любили читати комікси навіть після того, як подорослішали. Фактично, Елвіс вирішив пофарбувати своє волосся в чорний саме через персонажа Капітана Марвела, який мав волосся того ж кольору. Зараз модно читати комікси. Це роблять всі.

Користь коміксів при вивченні англійської

Батьки не повинні турбуватися про те, що їхні діти читають комікси. Навіть просто прочитавши щось, вони поліпшать свої навички читання. Крім того, багатьом учням, що вивчають англійську як другу мову, пропонують комікси для читання. Зображення з додаванням слів полегшують розуміння сюжету історії. Крім того, вони читають про персонажів, про яких вже щось знають. Й учні не будуть здивовані тим фактом, що їм пропонують читати «дитячі» книжечки з картинками. Комікси – ідеальний варіант для тих, хто вивчає другу мову.

У більшості коміксів не використовуються слова, які важко зрозуміти. Це ідеально підходить для дітей, у яких немає великого словникового запасу. Тому, якщо ви батько або мати, і ви нервуєте з приводу того, що ваша дитина читає комікси, то не варто. Насправді нема про що турбуватися. Діти будуть в захваті від цих цікавих і кольорових історій.