495 Views

Відгук викладача Англійська Хелен Дорон про важливість безперервного навчання

Вивчення англійської – це довготривалий та клопіткий процес.
Процес, який займає роки навчання, якщо ми націлені на найкращий результат.
Для того, щоб вивчити англійською: “як замовити їжу в ресторані” або спитати “де запасні рушники в кімнаті готелю?” – Вам вистачить і декілька місяців.
Така сама історія з дітьми та підлітками

Тиждень тому до мене на заняття в навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» прийшла дівчина 14-ти років, яка займалась в мене ще в дошкільному віці. Так, 7 років тому.

Тоді вона, як і всі наші студенти її віку, була досить успішною (для свого віку гарно говорила англійською, будувала речення, запитання і повністю розуміла викладача на заняттях).
Сьогодні в групі з моїми підлітками 12-13 років, вона змогла самостійно сказати лише дві фрази: “My name is Nastia. I am 14 years old.”
Розказати про свої хобі було вже складно.
Що ж робити?!

Не припиняйте навчання Вашої дитини англійській мові, доки вона не досягне рівня C1

Уроки в школі (навіть кожного дня) не гарантують блискучі знання мови, на жаль. І тут я абсолютно не хочу образити своїх колег-вчителів, які працюють в школі. Програма та умови в школі такі, що лише одиниці можуть дійсно досягти успіху у вивченні мови.
Дивлячись на старання мого чоловіка вивчити англійську вже третій рік поспіль, можу сказати, що краще це зробити в шкільному віці, коли в тебе на плечах не лежить: робота, ремонт, будівництво, відповідальність за сім’ю, кар’єрний зріст тощо. Коли твоя основна робота – це вчитись і все

Дорогі батьки, одна з найкращих навичок, які ви можете допомогти дитині здобути та забезпечити їй успішне майбутнє – це знання англійської мови. Так як тільки в дитинстві дитина може вивчити іноземну мову як рідну, і не тільки говорити, а й думати англійською.

Просто хочу, щоб ви не втратили дорогоцінний час, не чекали, поки закінчиться карантин, а вже дали найкраще своїй дитині – вивчення англійської і міжнародній мовній школі за авторською методикою та з сертифікованими викладачами.

Отримайте перше заняття в подарунок, заповнивши заявку на сайті.
Всім успіху

Катерина Драга, старший викладач Helen Doron English